gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Dokunsam kirpiğine yanar çiğ taneleri.

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Dokunsam kirpiğine yanar çiğ taneleri.
    Yüzüme, kör hassasiyetiyle dokunduğun anlarda sevildin. Bense kirpiğine tutunurdum aynı hassasiyetle. İşte o an, bütün ırmaklar coşkuyla denizlerimize akardı. Titrerdi bakışlarımızla gökyüzü. Şehir, firari bir suçlulukla silinirdi duruşumuzdan.

Sonbahar hüznü şimdi parmaklarıma dolanan. Sapsarı bir sensizlik sızlıyor uçlarında. Dokunmalarım yağmurlara bile öykünüyor..

Bir vapur iskelesinde, martı çığlakları ve dalga sesleri arasında kaybolan suretini arıyorum hala. Güzel anların tekrarını kabullenmeyen zaman, kırıyor narin umutlarımı. Paramparça oldum işte bak. Kendimi seyrettiğim aynalarda artıyor suretim. Bin kere ben olsam da, bir kere seni görüyorum. Aşk dediğin, bir illizyon değil midir zaten?

"Gül hadi gül güzeli, gamzene dolsun güllerin en güzeli.." dediğini anımsıyor musun?

Artık gülmüyorum. Islanan gamzelerimde boğuluyor anılar. Suretin de kaybolacak bir gün biliyorum. Korkulu bir bekleyiş oluyorsun işte o vakit. Oysa, hatırlanmalarının çokluğu öyle vakitsiz ki..

Hala rüyalar görüyor musun benim için. Ben rüya görmüyorum. Çünkü ölüler rüya görmez. İşte bu yüzden:"Eğer bir masal perisi girerse rüyalarına, öldü dersin gül güzeli."

Tılsımımı kaybettim..

Anla ki, seni son bir defa daha görmüş olmamak için, son bir defa daha gelmedim yanına.

Beni, o şehir vapurunda bakışlarının rotasında eriyen bakışlarımla hatırla.. Gitmeni görmemek için gitmenin hüznünü görürsen gözlerimde, beni o an ile hatırlamak için unut.

Çünkü ben seni her an hatırlamak için, her an unutuyorum..

(alinti)

2. ** Hüzün **

** Hüzün ** Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tılsımımı kaybettim..
    Teşekkürler...

3. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Ben tesekkür ederim

Dokunsam kirpiğine yanar çiğ taneleri. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiğ börek!

çiğ börek!

rüyada çiğ hamur yemek rüyada çiğbörek görmek Kullanılacak Malzemeler 2 çorba kaşığı su 1çay kaşığı kırmızı biber Yarım demet maydanoz 1çorba kaşığı nane 1/2 süt 200 gr yağ 2 yumurta 1 soğan 250 gr kıyma 1/2 un 1çay kaşığı karabiber (isteğe bağlı) Tuz (isteğe bağlı) Kızartmak için sıvı yağ 1 çorba kaşığı nişasta Hazırlanma Şekli Soğanları rendeleyin. Kıyma, nane, maydonoz,...
  2. kirpikler!

kirpikler!

Doğru renklerle yapılan bir makyaj kadın güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Özellikle de etkileyici bakışlar yaratmak ve gözleri olduğundan daha güzel göstermek için uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmamız gerektiğini hepimiz biliriz. Ancak bunu her zaman başarmak kolay olmuyor. Hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olmanın sırrı doğru rimel seçiminde yatıyor. Kozmetik...
  3. Çiğ

Çiğ

Pişmemiş yahut yarı pişmiş et yahut gıda yemek hayra, bunları sadece görmek üzüntülü bir duruma delalet eder. ( Su zerrecikleri için Bakınız; Çiy.)Rüyasında yerlerin çiğ içinde kalmış olduğunu gören insanın hayatında ve iş hayatında olumlu gelişmeler olacağını gösterir.
  4. Emel Müftüoğlu - Yanar Yanar

Emel Müftüoğlu - Yanar Yanar

Benim sende özüm kalmış sözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benim sende izim kalmış gözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benimsin herşeyimsin içimdeki tek sihirsin İstesem de vazgeçemem ooo Kanımsın hep canımsın Sen benim alınyazımsın İstesem de ben silemem Yanar yanar yüreğim aşkına Söndüremem aşığım ben sana Söz-Müzik: Mustafa Sandal
  5. Arkadaşlarını çiğ çiğ yediler

Arkadaşlarını çiğ çiğ yediler

İki hafta denizde kaybolan 5 kişilik grup, nasıl hayatta kalabildiğini anlatırken korkunç gerçek ortaya çıktı. Açık denizde inanılması güç vahşi bir olay yaşandı. Porto Rico'ya gitmek için botla yola çıkan 33 kişilik göçmen grup, kaptan ve tayfaların gemiyi terk etmelerinin ardından denizde kayboldu. 33 kişiden 5 kişinin hayatta kaldığı mülteci grubu İki hafta boyunca aç...

Sayfayı Paylaş