gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dokuz DÜŞÜnce AŞamasi

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eğitimli insanların dokuz düşüncesi vardır: 1. Baktıklarında berrak görmeyi düşünürler,

2. Dinlediklerinde, iyi duymayı düşünürler,

3. Görünüşleri bakımından sıcak olmayı düşünürler,

4. Davranışlarında saygılı olmayı düşünürler,

5. Konuşmalarında doğru olmayı düşünürler,

6. İşlerinde ciddi olmayı düşünürler,

7. Kuşkuya düştüklerinde soruları nasıl soracaklarını düşünürler,

8. Öfkelendiklerinde sorunları düşünürler,

9. Kazancı gördüklerinde adaleti düşünürler...
    Konfüçyüs

Dokuz DÜŞÜnce AŞamasi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Düş - Doğum Günü

Grup Düş - Doğum Günü

Hiçbir söz acıtmıyor artık kalbimi Sevgiye inanmıyorum Seni sensiz yaşadım bir resimde Gel gör ki bugün yapamıyorum Bugün doğum günün Dile benden ne dilersen Diyemedim yanıyor içim Bugün doğumgünün Sarılıpta öpemedim Kaderimi yenemedim Hadi yakın tüm mumları Bir tanede fazla yakın Ömrümü verdim ona Benide bir mumdan sayın Söndürün ışıkları Son kez onun için yanayım Yavaş yavaş giderken...
  2. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  3. Sezeryan doğumu tercih etmeden önce iyi düşünün

Sezeryan doğumu tercih etmeden önce iyi düşünün

Dikkat ediyormda arkadaşlar son yıllarda bir hayli sezeryan doğumda artışlar var.Gerek sağlık açısından gerekse anne adyının tercihi olarak sezeryan doğumlar çoğaldı.Yapılan araştırmalara göre ise sezeryan doğumla dünyaya gelen bebeklerin DNA'larında değişim yaşandığı belirlenmiş.Anne adaylarına tavsiyem sağlık açısından eğer bir problemleri yoksa mümkün olduğu kadar normal doğumu tercih...
  4. Doğum Dikişlerim düştü mü

Doğum Dikişlerim düştü mü

Merhabalar meleklerim haziran ayının 10 unda doğum yaptım acaba dikişlerim düştümü tam olarak dikişler ne zaman düşüyor. Bellide olmuyor anacım ya, bu konuda yardım lütfen.
  5. Hamile Anneler Suda Doğum Yapmayı Hiç Düşündünüz mü? Öyleyse Buraya

Hamile Anneler Suda Doğum Yapmayı Hiç Düşündünüz mü? Öyleyse Buraya

suda doğum,suda doğum anı, Suda doğum yapmak diğer doğum seçeneklerine göre daha kolay ve rahat olduğu söyleniyor bilmiyorum aranızda bu yöntemi denemek isteyenler var mı ?çoğu gebe kadın böyle bir doğum yapmaktan endişe duyabilir çünkü çok bilindik bir yöntem değil şimdi bu konuyla ilgili konumuza bir göz atalım; İnsanların suda doğumdan çekinmelerinde, ünlülerin daha çok yapıyor...

Sayfayı Paylaş