gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Döl

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada meni, devamli olan nakit maldir, azi da çogu da articidir. Kendisinden meni çiktigini görse, bu onun için meydana çikacak maldir. Elinde veya yaninda baskasinin menisini oldugunu gören kimse, baskasinin malina kavusur. Nikahli birisi menisinin nikahlisina bulastigini görse, ondan muradina kavusur ve bir hayra isabet eder. Haniminin menisini bulastigini gören kimse, ondan faydalanir. Haniminin fercinden sari su çiktigini görse, hastalikli bir çocuk dogurur. Çikan su kirmizi ise, çocugun ömrü kisa olur. Çikan su, siyah ise, dogacak çocuk ailesinin efendisi olur. Bazilan derler ki, meni, emniyettendir. Bundan dolayi meni çikardigini veya menisinin çiktigini gören kimse, arzusuna nail olur. Menisinin aktigini gören kimsenin arzusu da yerine gelir. Bazen meninin çikmasi, rahata veya çok mala ve sirlari gizlemeye yahut çocuklarin ölmesine veya hanimlarin issiz kalmasina isarettir. Rüyayi gören kimse, ziraatla mesgul ise, ölmüs arazileri ihya eder ve oradan su çikanr.

Döl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kız Çocuklarda Döl Yatağı Akıntısı

Kız Çocuklarda Döl Yatağı Akıntısı

çocuklarda akıntı döl resmi kız çocuklarında akıntı bebeklerde döl nasıl çıkar Kız çocuklarda temizliğe çok dikkat edilmelidir. Kız çocuklarda döl yolu akıntısı durumu ile sık karşılaşılmaktadır. Bunların çoğu önemsiz olan mikroplar sonucu ortaya çıkar ve çabuk geçer. Özellikle anne tuvalet olayına dikkat eder ve dışkısının vajina bölgesine erişmesine engel olunursa akıntı da meydana gelmez....
  2. Adnan Şenses - Döldür Meyhaneci

Adnan Şenses - Döldür Meyhaneci

içelim arkadaş benim derdim çok, İçelim arkadaş derdime çare yok İçelim arkadaş bu gün keyfim yok. İçelim arkadaş tadım tüzüm yok Dostlar acı söyler, düşmanlar sevine dursun Bir büyük içtim ben, şifalar olsun Mezem biraz peynir, birazda zeytin olsun İçelim arkadaş içelim işte, İçelim arkadaş sarhoşum işte... Döldür be meyhaneci, boş kalmasın kadehim......
  3. Döl suyunda onarım hücreleri var

Döl suyunda onarım hücreleri var

dölün içinde ne var döl suyu döl miktarı yemek çeşitleri Döl suyundaki kök hücreleriyle dölütteki bozukluklar düzeltilebilecek. Amerikalı bilim adamları gebe koyunların döl suyu kök hücreleriyle, laboratuvarda soluk borusu dokusu üreterek anne koyunun karnındaki kuzulara naklettiler. Böylece normal soluk alabilen sağlıklı kuzular doğdu. Araştırmacıların anne koyunlardan aldıkları...
  4. Döl yolu darlığı/lütfen yardımcı olun

Döl yolu darlığı/lütfen yardımcı olun

Merhabalar, bazı sağlık sorunları sebebiyle evlenmeyi düşünerek hastaneye muaneye gittim böbrek hastasıyım her hangi bir engel var mı diyerek. Kadın hastalıklarında muane oldum döl yatağı/vajen girişi dar şuan evlilik düşünülemez dediler bana böyle bir durum atlatan birisi var mı nişanlanacaktım herşey öylece kaldı bir bilginiz varsa lütfen beni aydınlatın. Bu durum da Nasıl bir tedavi süreci...

Sayfayı Paylaş