gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dolabınızın olmazsa olmazlarından Siyah elbise

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

siyah elbiseye çorap siyah elbise çorap Bir meleğin dolabındaki en önemli parçalardan biri siyah elbisedir. Ünlüler de bunu çok iyi biliyor ve katıldıkları davetlerde siyah elbiseleriyle şıklıklarını yansıtıyorlar. Ünlülerimiz siyah elbiselerini siyah çorap ve ayakkabılarla kombinledikleri gibi aynı zamanda siyahın uyum avantajını kullanarak renkli ayakkabılarla da değişik bir görünüm elde ediyorlar.

2. gurbet_kusu

gurbet_kusu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok düşkün değilimdir ama dolabımda mutlaka 1-2 elbisem siyahtır.

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    benimde dolabında var asla vazgeçemem

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ay çok güzeller yaa
    ben gece elbiselerinde siyahı çok beğeniyorum

Dolabınızın olmazsa olmazlarından Siyah elbise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olmazsa Olmaz

Olmazsa Olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çay olmazsa olmaz

çay olmazsa olmaz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bu kış dolabınızın olmazsa olmazları

bu kış dolabınızın olmazsa olmazları

Kış geldi geliyor... Peki dolabınızı kışa hazırladınız mı? Hazırlamadıysanız bir anda gelen soğuklarla öylece ortada kalabilirsiniz. Hem mevsime hem modaya uymak istiyorsanız bu kış dolabınızdan bunları eksik etmeyin! Payetler, blazer ceketler, kalem etekler, deriler ve diz üstü çizmeler! Sonbahar kış sezonunun bu 5 trend parçasını giyerken dikkat etmeniz gereken birkaç detay var…...
  4. Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

Nişan Bohçasının Olmazsa Olmazları

nişan , sepetinde neler olmalıdır, nişan terlikleri, geceleik, ayna tarak takımları, modelleri hakkında modelleri buradan bulabilirsiniz Ben dedim ki bunlar süper muhteşem benim meleklerde bunlara ben gibi bayılır. Ne duruyorum ki hemen paylaşayım:D İyi yapmışım dimi ama:D: Unutmadan bu modelleri en yakın Benan Mağazalarından bulabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş