gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Dolandırıcı canlı yayında deşifre edildi

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

beyaz show, olanlar, bölüm özeti, hakkında, dolandırıcılık bilgisi burada
    Olaya bakın meleklerim dolandırıcılığın daniskası bu olmalı :):) Gülelim mi hale ağlayalım mı bilemedim..

Habere geçiyorum..

Dolandırıcı canlı yayında deşifre edildi.

Beyaz Show'a seyirci olarak katılmak isteyen kişilerden toplamda 3 bin TL toplandığı ortaya çıkan kişi canlı yayında deşifre edildi.

Beyaz Show'a telefonla bağlanan Kırıkkale Üniversite öğrencisi, programı stüdyoda canlı yayında izlemek için harekete geçtiklerini fakat, program ekibi tarafından bunun iptal edildiğini söyledi.
    Bu duruma şaşırtan Beyazıt Öztürk, yapımcısını yanına çağırdı ve işin aslının öyle olmadığı anlaşıldı. Beyaz Show'a seyirci olarak katılmak isteyen kişilere bilet satıp, toplamda 3 bin TL topladığı söylenen 'Erkan' isimli dolandırıcı canlı yayında deşifre edildi.
    Mağdur öğrenciler de gelecek haftaki programa davet edilirken, Beyaz Show'a katılmanın tamamen ücretsiz olduğu vurgulandı.

Dolandırıcı canlı yayında deşifre edildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolandırıcı

Dolandırıcı

Hile ve düzen kurarak insanları zarara sokan alçak kimseye delalet eder.Rüyada dolandirici kimseyi görmek, laf ve hile ile insani aldatan kimseye isarettir. Bazen de dolandinci kimseyi görmek, hirsizlik ve malca gerilemeye isarettir.
  2. Canlı yayında birbirlerine girdiler!

Canlı yayında birbirlerine girdiler!

Benim Annem Dans Edemez isimli yarışma programının canlı yayınında jüri üyeleri Sema Çelebi ile Hakan Peker arasındaki tartışma izleyenleri şoke etti. Show TV'de canlı yayınlanan Benim Annem Dans Edemez isimli yarışmada jüri üyesi Sema Çelebi, diğer jüri üyesi Hakan Peker'in taraf tuttuğunu iddia etti. Peker, bu iddiayı kabul etmezken ikili arasında milyonlarca insanın gözleri...
  3. Canlı Yayında Striptiz show

Canlı Yayında Striptiz show

sitriptiz show stripiz show sitriptiz şow şov spriptiz Türkiye'de olsa er kişi niyetine kılınırdı cenaze namazı. :D:D Ama yabancılar yapınca perfect oluyor :) 'SAHİL GÜVENLİK'İN KIRMIZI MAYOSUNU ÇIKARDIKTAN TAM 11 YIL SONRA ÜNLÜ TELEVİZYON ŞOVUNDA SOYUNDU. Gerçi gelmiş geçmiş en güzel 'Sahil Güvenlik' kızlarının arasından birinci seçilemedi ama ona en ünlüsü diyebiliriz; Pamela Anderson...
  4. Spikere canlı yayında şok

Spikere canlı yayında şok

Bu programa bi kaç kere denk geldim..Pek güzel değil...Sanki rol yapıyolar gibi..... Flash TV'deki Yalçın Çakır'ın programı artık mide bulandırmaya başladı. Hakaretler havada uçuşuyor...Flash TV'de yayınlanan Yalçın Abi İle Yüzleşme programında mide bulandıran olaylar ekrana getiriliyor. Bu kez de canlı yayında "kafanı gözünü kırarım" sözleri havada uçuştu. İki haftadır...
  5. Canlı yayında küfür

Canlı yayında küfür

Belki izlemişinizdir meleklerim bu olaydan sonra hem yarışma sona ercek konuşmaları oldu hemde çoçuklara kötü örnek oldukları konuşuldu magazinlerde.... Canlı para'da yine olay var.Tartışmalı sorularıyla gündeme gelen yarışmada bu kez küfür şoku yaşandı.Genç yarışmacı canlı yayında agzından öyle bir söz kaçtı ki izleyenler neye ugradı şaşırdı. Canlı para'ya iki kuzen olarak...

Sayfayı Paylaş