gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Dolaplarınız dar geliyorsa duvarları kullanın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar askı dekorasyonu küçük oda çözümleri
    Eşyanız çokta gardroplara sığmıyorsa ya da odanız dar da gardrobunuz küçükse sizde fazla eşyaalrınızı duvar askı dekorasyonunu uygulayarak yer bulabilirsiniz. Duvar dekorasyonu içinde iyi bir fikir olacaktır.

Dolaplarınız dar geliyorsa duvarları kullanın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dar geliyor hayallerim...

Dar geliyor hayallerim...

Dar geliyor hayallerim bana, Çoğu kez şaşıyorum aklıma, Anlattığımda ise bir dostuma, Bol geliyor hayallerim ona. Üç buçuk kuruşluk düşüncelere, Geçit yok benim beynimde. Söylüyorum yanıma gelen herkese, Değmez boşa zaman kaybetmeye. Yüz kuruşu yüz kere düşünmek de niye? Değersiz olana değer versen de, Kıymet kazanmaz kendini harap etme, Ölçülür kıymetin değer verdiklerinle… Dar...
  2. Duvarın arkasını gösteren telefon geliyor

Duvarın arkasını gösteren telefon geliyor

Japonlarcep telefonu anlayışını değiştiriyor. Artık cebinizle duvarların ardını bile göreceksiniz. Günümüzde kullanılan cep telefonları, artık sadece bir cep telefonu olmaktan öte, kullanıcıların birçok ihtiyacına cevap veren küçük yardımcıları oluverdiler. Dahili kamerasıyla resim ve video çekebilmesinden, müzik dinlenebilmesine, radyodan navigasyona kadar birçok fonksiyonu bir araya...
  3. Duvara ssılan dolaplar ile yer kazanın

Duvara ssılan dolaplar ile yer kazanın

Duvar dolapları Duvar rafı Duvarınızda boş alanınız varsa duvar dolapları ile saklama için alan oluşturmanız mümkün. Ruvar raflarını görünmesini istediğiniz ürülerde kullanırken bu mdoeli ortada gözükmesini istemediğiniz ürünler için tercih etmeniz mümkün.
  4. Şafak Sezer Dar Gelirli Dizisiyle Geliyor!

Şafak Sezer Dar Gelirli Dizisiyle Geliyor!

dar gelirli dizisi, şafak sezer dar gelirli dizisi, şafak sezerin yeni dizisi Sevgili melekler, ünlü komedyen Şafak Sezer, yepyeni bir dizi için kolları sıvadı. Dizi için FOX, ATV ve Show TV’yle görüşmeler sürüyor. Yayınlanacağı kanalın önümüzdeki günlerde belli olacağı "Dar Gelirli" adlı dizisinde Sivaslı Kangal ailesinin babası Yusuf Kangal’ı canlandıracak olan Şafak Sezer, yeni...
  5. Dar Mutfaklarda Yemek Alanı Nasıl Oluşturulur?

Dar Mutfaklarda Yemek Alanı Nasıl Oluşturulur?

Mutfak dekorasyonunuza farklı bir dokunuşta bulunmaya ne dersiniz? Yemek hazırlığı telaşınızı bile gerçekleştirirken zor yer bulduğunuz mutfaklarınızda yemek yeme alanı oluşturma düşüncesi içerisinde iseniz sizlere vereceğim fikirler yolunuzu aydınlatıcı rol oynayacaktır. Yemek yemek için mutfaklarınızda açılır kapanır masa ve sandalyelerden faydalanabileceğiniz gibi duvara monte olan masa...

Sayfayı Paylaş