gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dolgu Topuk Ayakkabılar 2010 Yazında Yine Gözde

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

dolgu topuk yazlık ayakkabı dolgu topuk yazlık ayakkabılar gladyatör ayakkabı 2010 gladyatör topuklu 2010 topuklu Kızlar geçen yaz dolgu topuk ayakkabılar modaydı biliyorsunuz geçen yaz aldığınız ayakkabıları 2010 yazındada rahatlıkla giyebilirsiniz...Çünkü dolgu topuk ayakkabılar 2010 yazında da moda...
    Bazı ayakkabıların topukları bana göre çok yüksek geldi ama genel anlamda modelleri beğendim...Bakalım siz beğenicekmisiniz dolgu topuk ayakkabı modellerini :tik:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    yüksek ama giyimi çok rahat
    topuksuz gibi rahat ediyorum ben

5. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    paylşm için teşekkürler...

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi süpeeeeeeeeer gı

Dolgu Topuk Ayakkabılar 2010 Yazında Yine Gözde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolgu Topuk Ayakkabılar

Dolgu Topuk Ayakkabılar

dolgu topuk ayakkabı dolgu topuk ayakkabılar topuklu ayakkabılar bambi Hem etek hem de pantolonla giyebileceğiniz sezonun bu iddialı ayakkabılarıyla, kendinizi atmosferin üst katmanlarında hissetmeye hazır olun! Bu lacivert ayakkabı hem çok rahat ve çok trendy. Lacivert ve beyaz kombinasyonu her sezonun vazgeçilmezi. Topuk kısmında yer alan minik desenler de ayakkabıya hareketlilik...
  2. Arowdan 2010 yazına özel dolgu topuklu ayakkabılar

Arowdan 2010 yazına özel dolgu topuklu ayakkabılar

dolgu topuk ayakkabı markaları Bir süredir devam eden dolgu topuk ayakkabı modasına Arow 2010 yazına bomba gibi koleksiyonla giren ayakkab firmalarından.Aslında bu dolgu topuklar gerçekten çok rahat oluyor ince topuklarla şık olacam diye kendimizi heba edeceğimize giy bunları hem boyun otomatikman uzasın hemde ayakların daha bir rahat etsin:DŞaka bir yana zevk meselesi elbette ama ben dolgu...
  3. 2011 Dolgu Topuk Ayakkabılar..

2011 Dolgu Topuk Ayakkabılar..

dolgu topuk ayakkabı dolgu topuk 2011 ayakkabı modelleri modelleri 2011 topuklu Dolgu topuklu ayakkabılar bilindiği gibi diğer topuklu ayakkabılara göre daha rahat olur.Bu ayakkabılar hem rahat hemde cıvıl cıvıl renkleriyle gözlere hitap ediyor.
  4. 2011 Dolgu Topuk Ayakkabıları

2011 Dolgu Topuk Ayakkabıları

2011 dolgu topuk dolgu topuk 2011 2011 yazlık ayakkabı modelleri ünlü markaların tasarımlarıyla vitrinleri süslemeye başladı.Dolgu topukların revaçta olduğu yazlık modeller farklı tarzlarıyla şıklık yarışında görünüyor. Bir kotla bile rahatlıkla kullanacağınız bu modelleri sizler için araştırdım meleklerim..
  5. Dolgu Topuk Spor Ayakkabılar

Dolgu Topuk Spor Ayakkabılar

dolgu topuk spor ayakkabı spor dolgu topuklu ayakkabı dolgu topuklu spor ayakkabılar Ben cok begeniyorum bu ayakkabilari.Dolgu topukta rahat ediyorum.Uzun mesafeli yollari yürümeye engel olmuyor.Renkleri , desenleride cok hos.Kot pantolon altinda da hem spor hemde cok şık duruyor...:)

Sayfayı Paylaş