gebe
  1. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

dolma tarifi :)

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında _MaYa_ tarafından paylaşıldı.

selam melek bacilar...gecen gun burdan bir melek bana dolma tarifi vermisti kimdi o aradim bulamadim :çapkın:

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Acaba ben olabilir miyim dedim ama tarifi anlatırken salçalı su dedin ve kaybettin, ben salçayı sulandırıp koymam hahaha
    Kim acaba çok merak ettim yahu :çapkın:

3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
  4. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Uyu Bende sallayıp sulandirip yapiyorumm cok lezzetli oluyo

5. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

salcali su olmayadabilir :) suan tam olarak tarifide hatirlamiyorum ama sen degildin :D:D

- - - Updated - - -

dünüs senden supheliyim tarifi senmi verdin yoksa :D

dünüş bunu beğendi.
  6. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

dolma guzel olursa yazacam demistim tessekur edecem guzel oldu diye ta 1 ay filan oluyorda simdi aklima geldi hahaha

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Allah iyiliğini versin Maya o nasıl sözler dedektif gibi hahaha

8. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

hahaha hahaha hahaha

9. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

çok esrarengiz bir durum kim acabaaaa hahahahahahahaha

10. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

11. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

daha bulamadim hahaha
    acaba :çapkın:

12. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    hamamcı teyze hamamacı teyze altınlarım çalındı bulamadım kara kola gittim şikayet ettim aradım taradımm bulamadımm :tilili:

13. _MaYa_

_MaYa_ Forum Okuru

:puha::puha::puha::puha::puha::puha:

dolma tarifi :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mayonez salatalı nefis dolma tarifi!

mayonez salatalı nefis dolma tarifi!

mayonez tarifi nefis salata tarifleri mayonez yapımı video nefis salatalar salatala Nefis mi nefis, hafif mi hafif, yapımı çok kolay bir salata tarifi almaya ne dersiniz? İşte, beylerinizin kalbinin kapılarını, midelerini doldurarak açabilmeniz için nefis bir tarif... Mayonez Salatalı Domates Dolması malzemeler: 3 çorba kaşığı yoğurt (varsa süzme) 3 adet patates 1 adet havuç 2 adet...
  2. Midye Dolma Tarifi

Midye Dolma Tarifi

midye dolma nasıl yapılır video midye dolma tarifi video nasıl yapılır tarifi Midye Dolma Tarifi Dışarıda yediğiniz midye dolmayı kendi mutfağınızda temizliğinden ve lezzetinden şüphe duymadan yapmak istiyorsanız tarifimize göz atın! Midye Dolma Tarifi Malzemeler, 1 kilo midye 1 litre su Yarım yemek kaşığı tuz İç Malzemeleri, 1 su bardağı pirinç 1 su bardağı midyenin haşlama suyu 1 adet...
  3. Antep Usulü Kuru Dolma Tarifi

Antep Usulü Kuru Dolma Tarifi

kuru dolma gaziantep usulü kuru dolma tarifi nasıl yapılır antep usulü Akşam akşam iyice acıktım sanırım.Şöyle sizleri güneydoğuya doğru götürmek istiyorum.Türkiye'nin en zengin ve ünlü sofrasına sahip illerden biri olan Gaziantep'e ait antep usulü dolma tarifini sizler için paylaşıyorum.Şimdiden ellerinize sağlık afiyet olsun:) Antep Usulü Dolma tarifi için Malzemeler : * 25 adet kurutulmuş...
  4. Bulgurlu Kuru Dolma Nasıl Yapılır....Bulgurlu Kuru Dolma Tarifi..

Bulgurlu Kuru Dolma Nasıl Yapılır....Bulgurlu Kuru Dolma Tarifi..

Bulgurlu Kuru Dolma Tarifi Bulgurlu Kuru Dolma Nasıl Yapılır İşte meleklerim yaz geldi patlıcanlar biberler kurutulmaya başlandı tabi kuru dolma yemekleri genelde kışın yapılıyor...Bende şimdiden sizinle paylaşmak istedim kışında pişirirsiniz...:) Burdada kuru patlıcan dolması var antep usulü ... Kuru patlıcan ve biberden yapılan bu pratik yemek tarifi, tüm dolma yemekleri sevenlerin...
  5. Etli karışık dolma tarifi

Etli karışık dolma tarifi

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden dir dolma.Yapılışı biraz zahmetli olsada lezzetine değer bir emek.Dolma hem zeytin yağlı hemde etli yapılabiliyor.Her iki lezzetede bayılıyorum.İç malzemeleri her yörede aynı kullanılsada ,farklı baharatlarla değişik aromalar tatmak mümkün.Etli dolmayada ,zeytin yağlı dolmayada baharat çok yakışıyor.Ben bugün size güneydoğu mutfağına ait etli dolma...

Sayfayı Paylaş