gebe
  1. esradurul

esradurul Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Dolmalık Biber Dolduruşa Gelirse

Konu, 'Komik Videolar' kısmında esradurul tarafından paylaşıldı.

vestel mutfaktakiler de dolmalık biber dolduruşa gelmiş çok güldüm ne yapıyorsa o maydonoz yapmış bence ortalığı karıştıran hep maydonoz...

Dolmalık Biber Dolduruşa Gelirse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cevizli Biber

Cevizli Biber

malzemeler; 1 çorba kaşığı biber salçası 200gr ceviz içi 1 soğan 1 çay bardağı su yarınm çay kaşığı kimyon 1 dilim ekmek yarım çay kaşığı tuz sızma zeytinyağı YAPILIŞI 1. soğanı soyup kıyın. cevizleri iri çekin. biber salçası, ceviz, kıyılmış soğan,kimyon,ufalanmış ekmekiçi ve tuzu bir kaseye koyun. suyu azar azar ekleyip macun kıvamına gelene kadar iyice karıştırın. 2. cevizli biberi kaseye...
  2. Biber Yoğurtlama

Biber Yoğurtlama

kırmızı biber yoğurtlaması Malzemeler 1 kilo çarliston biber 2 Adet yumurta 2-3 kaşık mayonez Yeteri kadar yoğurt Tuz Ayçiçek veya Tereyağı Kırmızı biber 2-3 diş sarmısak Yapilis Tarifi Biberleri ayıklayıp temizledikten sonra cok ince halka seklinde doğrayın. Bir tavada yağı kızdırıp içine biberleri dökün ve penbeleşinceye kadar kavurun. Pembeleşen biberlerin üzerine yumurtaları kırıp iki...
  3. Biber

Biber

Zahmetle birlikte elde edilecek mala ve dünyalığa delalet eder.Rüyada biber yemek, yapacağı bir işten dolayı pişman olacağına işarettir. Dedikoduya ilginiz başınıza büyük sorun açacak. Etrafınızdaki insanlara dikkat edin ve olur olmaz herkese güvenmeyin. Biber satmak hasta iseniz, iyileşeceksiniz, biber almak geçim sıkıntısı yaşayacağınıza işarettir. Rüyada biber yemek, yapacağı bir iş...
  4. biber dolması

biber dolması

biber dolmasına bayılırımm kızlarr çook da güzel yaparım ben :D umarım sizde denersiniz... Biber Dolması Malzemeler ½ Kg. Dolmalık Biber 350 gr. Orta Yağlı Kıyma 2 Kahve Fincanı Pirinç 1 Adet Orta Boy Soğan 1 Demet Maydanoz 2 Adet Orta Boy Domates 2 Tatlı Kaşığı Salça 3 Diş Sarmısak ½ Çay Bardağı Sıvıyağ 1 Çorba Kaşığı Tereyağı veya Margarin Tuz, Karabiber Yemeğin Tarifi ilk...
  5. biber hapı

biber hapı

ben bir hap buldum zayıflamak için biber hapı diye kullanan var mı acaba ??

Sayfayı Paylaş