gebe
  1. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Dolmuş Geyikleri!!!

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında almira tarafından paylaşıldı.

*Eve gitmek uzere Bakirkoy dolmuşu bekliyordum. Sigaramin kalmadiği aklima gelince önunde durduğum Tekel bayiine girecekken minibus geldi. Apar topar bindim. Şofore parayi uzatip,-'Bir Monte Carlo' dedim! Adam birkaç saniye yuzume bakip, - 'Abi bu Bakirkoy'e gider' diye cevap verdi! İşte o an benim ve şoforun bittiği andir

*Mukemmel bir yerde inebilir miyim? (yolcunun kafasi karşik sanirim, kendisi de dolmuştakilerle guler soylediine)Şofor kadini indirirken:- Buyrun size layik değil ama!

*Yolcu musait bi yerde inmek ister ama dili surcer; - Musait bi yerde iner misiniz?
    Sofor :- Niye sen mi kullancan!!!

*Rumeli-Hisarustu otobusuyle taksim'e dogru gidiyoruz. Adamin biri Besiktas dolaylarinda gayet aceleci bir tavirla: - Kaptan orta kapiyi rica edebilir miyim?? Bizim sofor olaya hakim:
    -Tabi abi ayip ettin. al gotur. senden kiymetli mi

*Istanbul'dayiz ... Dolmuşa bindik, dolmuş doldu, tam kalkicak, elemanin bir acti kapiyi, icerde tikiş tikiş oturmuşuz, onde 3 kişi arkada 4 ... Eleman hala bir umut sordu: - "Kaptan, yer var mi?". sofor de arkasini donup cevap verdi: - "Bilmiyorum, ust kata bi bak bakalim"

*Pek dolu olmamasina rağmen minibus hareket etmek uzereydi. Tam o anda kavga ettikleri her hallerinden belli olan iki arkadaş minibuse bindi birbirlerinin yuzune bile bakmiyorlardi
    cocuklardan biri şofore parayi uzatti. - Abi bir ogrenci bir de hayvan alir misin?

Dolmuş Geyikleri!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik Boynuzu

Geyik Boynuzu

geyik boynuzu tozu falda geyik boynuzunun faydaları boynuzu faydaları falda GEYİK BOYNUZU Rivâyet edilir ki: Hasan Sezâî Efendi zamânında, Edirne'de, kötü yola düşmüş bir kadın vardı. Bir zaman bu kadın hâlisâne olarak tövbe edip, eski hâlinden vazgeçti. Sâlih ameller işlemeye başladı. Fakat, uygunsuz kimseler tarafından tedirgin ediliyor, rahat bırakılmıyordu. Bu kadın Hasan Sezâî'ye...
  2. geyik mesajlar...

geyik mesajlar...

Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur. Yiğidin cep telefonu meydandadır. Alışmadık cepte telefon durmaz. Ey cep telefonlu Türk Gençliği... Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım" demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir. At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır. Boşboğazı cehenneme atmışlar,...
  3. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  4. ferhat göçer_ dola dola

ferhat göçer_ dola dola

Deli gönül yanar mısın? Bir gün olsun susar mısın? Bu nedir yar ne istersin? Beni sana kul edersin Uyan artık güzel gözlüm Anla nasıl sevdiğini Yalan değil inan bana Uzak durma Dola dola dola Dola dola dola Dola dola dola kollarını boynuma dola yar
  5. hüdaverdi geyikleri

hüdaverdi geyikleri

- ali bey amca + efendim - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca + sen sorasın diye - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca + ne bileyim oğlum ben - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki + ya sabır… - ali bey amca + heee - lahmacun istemiştin ya + eee - bulamadım bende macun aldım :ehmm: - ali bey amca + efendim - ali bey amca + efendim - ali...

Sayfayı Paylaş