gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Dolmus muhabbetleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Duran ve pek dolu olmayan bir minibüse koşarak bindim pek dolu olmamasına rağmen minibüs hareket etmek üzereydi tam o anda kavga ettikleri her hallerinden belli olan iki arkadaş minibüse bindi birbirlerinin yüzüne bile bakmıyorlardı çocuklardan biri şoföre parayı uzattı
    - Abi bir öğrenci bir de hayvan alır mısın?

Yolcu:
    - Mükemmel bir yerde inebilir miyim? (yolcunun kafası karşık sanırım, kendisi de dolmuştakilerle güler söylediine)
    Şöför kadını indirirken:
    - Buyrun size layık değil ama!

Yolcu musait bi yerde inmek ister ama dili surcer;
    - Musait bi yerde iner misiniz?
    Şöför :
    - Niye sen mi kullancan

indir sofor.
    -in yolcu

bi de sey olur bazen, ineceğin yere yaklaşmışsındır, böyle 100-200 metre filan kala salagin teki cikar musait bi yerde inebilirmiyim der. onunla birlikte iner, mal mal yurursun onca yolu

Ankara'da, çok sıcak bir günde, dolmuştaki bir kokona yelpazesiyle
    - "Şöfeer bey klimayı acar mısınız cok sıcak olduu" demisti. Pala bıyıklı şöfer amca teyzeyi bi sure suzdukten sonra, kapıyı acıp acıp kapatmaya başladı, ki ondan sonra dolmuşca yarıldık gülmekten.

Ankarada otobüslerin kartlı değil biletli olduğu bir dönem. Bir arkadaşım ve ben sabaha kadar üniversitede gireceğimiz ilk sınava çalışmışız. Otobüse bir adam biner ... Utangaç, sıkılgan bir tavırla şöföre;
    - Afedersiniz şöför bey biletim yok, acaba ineceğim duraktan alabilir miyim?
    Şöför:- Istersen yolculara bir sor...
    Adam: - Afedersiniz yolcular biletim yok, acaba inceğim duraktan alabilir miyim.!!

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Dolmus muhabbetleri
    Yolcu:
    - Mükemmel bir yerde inebilir miyim? (yolcunun kafası karşık sanırım, kendisi de dolmuştakilerle güler söylediine)
    Şöför kadını indirirken:
    - Buyrun size layık değil ama!

:hhh::hhh:

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: :hhh: ellerine sağlık canım

4. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

hepsi çok komik teşekkürler:)

Dolmus muhabbetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Banka muhabbetleri...

Banka muhabbetleri...

Müşeri:Para çekecektimBanka:Hangi hesaptanM:BenimkindenB:Tamam beyfendi de sizin hesap no su kaç?M:BilmiorumB:İsim neydi?M:Benim kendimim mi?B:Yok ebenin......(denemior tabi) .................................................. .................................................. .......................M:Ben Aycell faturasını bankadan yatırdım.ama hattım borcumdan dolayı kapandı.B:Nasıl olur biz...
  2. dolmustan inmek ıcın soylenen sözler

dolmustan inmek ıcın soylenen sözler

rüyada dolmuştan inmek - Şöför bey inecek var.. - Müsait yerde mi? - ee...evet - Abi durakta salla bizi.. -Şöför bey muhteşem bir yerde indirir misin ! (Gerçektir yaşanmıştır) Şöfor de ; - Size layık değil ama teyze ! der ve indirir...:grouphug: -Müdür bizi sağda tükürüver -Hadi artık inek +Ne ineği lan ne diyon sen? -Artık İnek diyom İnek +ulan... -kıtmısın yaw!?! ne laf...
  3. Muhabbet

Muhabbet

Sevgi ve aşk üzüntü ve kedere, akıl ölçülerinin dışına çıkmaya; dünya sıkıntısına, hastanın vefatına; Birine aşırı derecede tutkun olmak dince ve malca noksanlığa, Allah aşkı ve neticete kişiyi gerçek aşka ulaştıran makul ve dozunda sevgi asalete, yaratıılış güzelliğine, Kişinin eşini sevmesi her türlü hayra, dünya ve ahiretin güzel nimetlerine, sünnete uymaya, Sevdiği ile vuslata ermek bazen...
  4. Dilencilerle muhabbetler

Dilencilerle muhabbetler

şu garibana bir sadaka be guzel ablam. -guzel ablam mı? -guzelsin tabi be abla. -kim bilir daha once kaç kadına soylemissindir bunu. -soyledim tabi be abla işim bu benim. -siz erkekler hepiniz aynısınız. -vercen mi para abla? -tabiii ki hayir. -bi si...tir git o zaman. dukkanın önünü kapama. bir çocuk dilenci, çiçek satmaya çalışmayıp direk olaya girenlerden... - abi bi okul...
  5. muhabbet kuşum

muhabbet kuşum

yaa benim muhabbet kuşum daha yavru ama süreklı kaşınıyor

Sayfayı Paylaş