gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Dolmuşcu sözleri

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

aşağılama sözleri aşağılayıcı komik sözler dolmuşçu sözleri kızları aşağılayan sözler kızları aşağılayıcı Dolmuscu Kültürü
    Her meslegin bir rajonu var; bizim de hepsine saygimız var! Ancak felsefi (!) açidan bakarsak, en can alici edebiyat, minibüs kültürüne yerleşmiş olan ve herbiri hayatı anlatan anlamsız sözlerden oluşuyor...

V8 'i yolda, kızı kolda severim!
    Kız dediğin taktın mı kola yakışmalı, çaktınmı duvara yapışmalı!
    Yalnız Kurt!
    Ela gözlümün nazına, hastayım fordun aragazına!
    Rampaların ustasıyım, gözlerinin hastasıyım;
    Gözlerin güzel ama bakmasını bilmiyosun!
    Gidişime yollar, duruşuma kızlar hasta!
    Şöför dediler, kızı vermediler!
    Miras değil, alınteri...
    Nazlı yarin cilvesi, diş yapar Ford'un 2. vitesi
    Kolla beni şerit değiştiriyorum
    Rahmetlide sollardı
    Bu arabada ABS var
    Mazda NaMAZDA
    Rampada geçme beni düzlükte düzerim seni
    Baktım araba kıyak, karı da kıyak, dedim ne ayak!
    Alırsın Ford, olursun lord
    Alırsın Skoda, kalırsın yolda
    Alırsın Chevrolet, yuvarlanırsın şarampole
    Aldım Peugeot, oldum peuzeot
    Opel Corsa, Toyota Corona
    Ceketi atarım asvalta yatarım
    Bir kavanoz reçel bunlarda geçer
    Babam Sağolsun
    Alem bana ben sana hasta

Dolmuşcu sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Söz / söz söylemek

Söz / söz söylemek

kiz isteme konusmasi kız isteme konuşması söz kesme konuşması kız konuşmaları söz kesme konusmasi Gerek canlı, gerekse cansız her varlığın konuşması hak ve doğru ise makbul, değilse makbul değildir. Küçük çocuğun konuşması, ne şekilde konuştu ise, söylediği suzün hak ve doğru olduğuna; rüyayı görenin hayırlı biri olmasına, garip bir şeye tanıklık etmmeye ya da mahzurlu bir iş yapmaya; Cansız...
  2. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  3. Güzel Sözler Face Sözleri

Güzel Sözler Face Sözleri

kızlar Güzel Sözler Face Sözleri arıyorum önerileriniz nelerdir.
  4. İlahi Sözleri

İlahi Sözleri

İlahi Sözleri de paylaşır mısınız rica etsem sitenizde? Paylaşımınız için şimdiden çok sağolun arkadaşlar.
  5. 2013 üzgün sözler kederli sözler sitemli sözler

2013 üzgün sözler kederli sözler sitemli sözler

bu konu;2013 üzgün sözler ,kederli sözler hakkında bilgiler vermektedir Sevgilisinden ayrılan lar için veda sözleri,ayrılık sözleri,kederli sözler,üzgün sözler,acı sözlerle ilgili yazılarımızı ,msn de,sitenizde,facebook sayfanızda paylaşabilir,sevdiklerinize mesaj yoluyla sitem edebilirsiniz.Moralinizi bozan ,kıran kişilere gönderme yapacağınız 2013 'ün acı dolu sözlerini sizlerle...

Sayfayı Paylaş