gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Dolmuşmuş bune kardeşim

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Bugün şöyle bi dışarı çıkıp bişeyler alayım dedim.Dolmuşa bindim aman Allahım buda ne dolmuş ya adı üstünde hemde ne dolmuş inene kadar çıldırdım.İtiraz ediyorum şu dolmuşlar dolmasın artık !!!Bune ya [​IMG]küçücük arabaya 50 kişi belki.Yada dolmuşa bincek vatandaşlar önce bi güzel duş alsın o üstündeki ter kokusunu atsın öyle binsin.Aman Allahım ne koku ne koku ya kardeşim insan için çıkıyosun kokular sık demiyorum ama bi duş al en azından çok fena itiraz ediyorum.Haksızmıyım meleklerim yaaa!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 18 Aralık 2010
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hem koku olayı pis birde sabah sabah sarımsak yiyenlere denk geldinizmi işte o iğrenç ötesi ya :)

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ayyy allah öyleleriyle karşılaştırmasın sadminim :tik:

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ayy samin adminim ya vallahi güldürdün beni :)

5. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Birde sigarasını atıp yeni dolmuş yada otobüse binen pisliklere ne demeli, iğrenç ığğğğğğğğğğğğğğğğğğğ...

6. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Öylelerini hele hiç sölemeyin ıyy ahh binbir çeşit insan var engel olmak mümkün değil

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
Dolmuşmuş bune kardeşim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taksiyi dolmuşa çevirdi

Taksiyi dolmuşa çevirdi

Modacı Cengiz Abazoğlu'nun da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla Bayramın ilk gecesinde Cahide Sayfiye'de eğlenen Akkaya'nın, altı kişilik arkadaş grubuyla birlikte aynı taksiye binmesi ortaya ilginç bir görüntü çıkardı. Mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan Akkaya ile arkadaşlarının aynı taksiye üst üste bindiğini görenler, "Deniz, taksiyi dolmuşa...
  2. dolmuşta olan komik olaylarr lütfen okuyun:):)

dolmuşta olan komik olaylarr lütfen okuyun:):)

1) Ankara'da, cok sıcak bir gunde, dolmuştaki bir kokona yelpazesiyle - "Şöfeer bey klimayı acar mısınız cok sıcak olduu" demisti. Pala bıyıklı şöfer amca teyzeyi bi sure suzdukten sonra, kapıyı acıp acıp kapatmaya basladı, ki ondan sonra dolmuşca yarıldık zaten. 2) Sahil yolundan bostancı istikametinde gitmekte olan dolmuşa yasli bir bayan biner.bayan tam bir eski istanbul...
  3. yaw bune simdi adını biz koyalım

yaw bune simdi adını biz koyalım

ben daha bunun adına bişey uyduramadım yorumu size bırakıyorum conversetolon olabilir mi ay çok mu sacma oldu:hhh:
  4. dolmuştan inerken söyleyebileceginiz sözler :))

dolmuştan inerken söyleyebileceginiz sözler :))

Şöför bey inecek var.. - Müsait yerde mi? - ee...evet - Abi durakta salla bizi.. -Şöför bey muhteşem bir yerde indirir misin ! (Gerçektir yaşanmıştır) Şöfor de ; - Size layık değil ama teyze ! der ve indirir... -Müdür bizi sağda tükürüver -Hadi artık inek +Ne ineği lan ne diyon sen? -Artık İnek diyom İnek +ulan... -kıtmısın yaw!?! ne laf anlamaz şeysin inek... -sensin lan...
  5. 9,90 bune kardeşim

9,90 bune kardeşim

Meleklerim benim acayip itarazım var.Bune kardeşim 9,90 10,90 20,99 lar bizde kanıyoruz ama .Sanki düz 10 olsa daha pahalı öle görünce 9,90 10,90 ları almayasım geliyo.Burdan yetkililere sesleniyorum itarazım war asabiyim ben yapmayı böle kandırmacalar..

Sayfayı Paylaş