gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
dolmuştan inerken söyleyebileceginiz sözler :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taksiyi dolmuşa çevirdi

Taksiyi dolmuşa çevirdi

Modacı Cengiz Abazoğlu'nun da aralarında bulunduğu arkadaş grubuyla Bayramın ilk gecesinde Cahide Sayfiye'de eğlenen Akkaya'nın, altı kişilik arkadaş grubuyla birlikte aynı taksiye binmesi ortaya ilginç bir görüntü çıkardı. Mekan çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapsız bırakan Akkaya ile arkadaşlarının aynı taksiye üst üste bindiğini görenler, "Deniz, taksiyi dolmuşa...
  2. dolmuşta olan komik olaylarr lütfen okuyun:):)

dolmuşta olan komik olaylarr lütfen okuyun:):)

1) Ankara'da, cok sıcak bir gunde, dolmuştaki bir kokona yelpazesiyle - "Şöfeer bey klimayı acar mısınız cok sıcak olduu" demisti. Pala bıyıklı şöfer amca teyzeyi bi sure suzdukten sonra, kapıyı acıp acıp kapatmaya basladı, ki ondan sonra dolmuşca yarıldık zaten. 2) Sahil yolundan bostancı istikametinde gitmekte olan dolmuşa yasli bir bayan biner.bayan tam bir eski istanbul...
  3. "Ümmetim onbeş şeyi yapmaya başlayınca ona büyük bela iner"

"Ümmetim onbeş şeyi yapmaya başlayınca ona büyük bela iner"

Hz. Ali (R.A) anlatıyor: Resûlullah Efendimiz (S.A.V) bir gün: “Ümmetim on beş şeyi yapmaya başlayınca ona büyük belâlar iner!” buyurdu. Yanındakiler: “Ey Allah (C.C)’ın Resûlü (S.A.V) ! Bunlar nelerdir?” diye sordular. Resûlullah Efendimiz (S.A.V) şöyle buyurdu: “1- Millî servet, fakir fukaraya uğramadan sadece zengin ve mevki sahibi kimseler arasında gidip gelen bir metâ haline gelirse,...
  4. Dolmuştan İnmek İçin Söyelenebilecek Müthiş Komik Sözler

Dolmuştan İnmek İçin Söyelenebilecek Müthiş Komik Sözler

- Şöför bey inecek var.. - Müsait yerde mi? - ee...evet - Abi durakta salla bizi.. -Şöför bey muhteşem bir yerde indirir misin ! (Gerçektir yaşanmıştır) Şöfor de ; - Size layık değil ama teyze ! der ve indirir... -Müdür bizi sağda tükürüver -Hadi artık inek +Ne ineği lan ne diyon sen? -Artık İnek diyom İnek +ulan... -kıtmısın yaw!?! ne laf anlamaz şeysin inek... -sensin lan inek.!...
  5. Dolmuşmuş bune kardeşim

Dolmuşmuş bune kardeşim

Bugün şöyle bi dışarı çıkıp bişeyler alayım dedim.Dolmuşa bindim aman Allahım buda ne dolmuş ya adı üstünde hemde ne dolmuş inene kadar çıldırdım.İtiraz ediyorum şu dolmuşlar dolmasın artık !!!Bune ya küçücük arabaya 50 kişi belki.Yada dolmuşa bincek vatandaşlar önce bi güzel duş alsın o üstündeki ter kokusunu atsın öyle binsin.Aman Allahım ne koku ne koku ya kardeşim insan için çıkıyosun...

Sayfayı Paylaş