gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Dolunay Soysert cahide sonkuyu oynamak istiyormuş

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ‘BENİM ANNEM BİR MELEK’ ADLI DİZİDE ECE ROLÜYLE İZLEDİĞİMİZ DOLUNAY SOYSERT, HAFTA SONU'NA KONUŞTU.
    Son dönemde ‘Benim Annem Bir Melek’ adlı dizideki Ece karakteriyle gündeme gelen ve kayınvalidesi Neriman’ rolündeki Oya Başar’la yaşadığı çekişmelerle herkesi güldüren Dolunay Soysert, oyunculuğunun önceki döneminde komediden uzak karakterlere bürünmüştü.

‘Cumhuriyet’ filminde Atatürk’ün eşi Latife Hanım’ı, ‘Buluşma’ adlı oyunda Marilyn Monroe’yu, ‘Mavi Gözlü Dev’ filminde Piraye’yi canlandıran Soysert, yeni hedefini şu sözlerle açıkladı: “Gerçek şu ki, bugüne kadar farklı dönemlerin kadınlarını oynadım. Bunlar gerçekten de sorumluluğu olan rollerdi. Bugün kendimi bulmamda bana yardımcı olan kadınlardır bunlar. Benim gerçekte oyunculuk konusundaki gerçek maceram Latife Hanım’la başladı, Piraye ve Marilyn’le devam etti. Onlar benim kadınlığımı geliştirdiler. Marilyn’den de çok şey öğrendim. İçindeki fırtınaları, hüzünleri, beni başka yerlere götürdü. Şimdi Cahide Sonku’yu çağırıyorum. Bu yaşımın tam zamanı. Şimdi bir sinema filminde Cahide Sonku olmak istiyorum. Sonku, çok
    derin bir karakter. Farklı bir hayat onunkisi. İçkili, eğlenceli, deli dolu bir dünyanın bu hüzünlü kadınını mutlaka bir sinema filmine taşımalıyım. Dilerim bu isteğim en kısa zamanda gerçek olur.”

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Dolunay Soysert cahide sonkuyu oynamak istiyormuş
    seviyorum bu kadını hem oyunculuğunu beyeniyorum hemde görselliğini :melo: dilerim ki ne istiyorsa olurr inşş :D:D abartmadan yorumumu bitireyim :haha:paylaşım için tşkler:D

Dolunay Soysert cahide sonkuyu oynamak istiyormuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolunay soysert resimleri

Dolunay soysert resimleri

dolunay soysert resimleri dolunay soysert hamile ayak bacak ayakları
  2. Dolunay Soysert ile söyleşi

Dolunay Soysert ile söyleşi

dolunay soysert oyuncu koçluğu ünlü oyuncu işini sevdiğini ve uzun yıllar çalışağını söylerken samimi itiraflardada bulundu........ 'VÜCUDUMU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM!' BENİM ANNEM BİR MELEK DİZİSİNİN ECE’Sİ DOLUNAY SOYSERT: ‘KENDİNİ BIRAKMAYA MÜSAİT BİR İŞİM YOK. BU VÜCUDU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM. 55 YAŞINDAYKEN DE SOYTARIYI OYNAYABİLMEYİ HEDEFLİYORUM. ONUN İÇİN DİKKATLİ OLMAK ZORUNDAYIM’...
  3. Cahide Sonku kimdir

Cahide Sonku kimdir

cahide sonku kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, resimleri Türk Sineması'nın gelmiş geçmiş en büyük usta isimlerinden Cahide Sonku hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Yemen'de 1916 yılında Bab-ı Sabah, yani Sabah Kapısı denilen yerde, bir asker ailesinin kızı olarak dünyaya geldi. Dedesi Yedinci Ordu Komutanı Çorapsız İbrahim Paşa,...
  4. Dolunay Soysert makyajsız yakalandı

Dolunay Soysert makyajsız yakalandı

dolunay soysert makyajsız dolunay soysert makyajsız hali, kocasıne ve kendisinie bir saat alan dolunay soysert yüzünü gizledi arkadaşlar. Ekranların başarılı ve güzel oyuncusu Dolunay Soysert, makyajsız yakalanınca yüzünü gizlemiş Melek'ler. Ünlü oyuncu Dolunay Soysert, önceki gün Astoria Alışveriş Merkezi’ndeydi. Uzunca bir süre güzellik malzemelerine bakan Soysert, daha sonra eşi...

Sayfayı Paylaş