gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dolunay Soysert makyajsız yakalandı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

dolunay soysert makyajsız dolunay soysert makyajsız hali, kocasıne ve kendisinie bir saat alan dolunay soysert yüzünü gizledi arkadaşlar.

Ekranların başarılı ve güzel oyuncusu Dolunay Soysert, makyajsız yakalanınca yüzünü gizlemiş Melek'ler.

Ünlü oyuncu Dolunay Soysert, önceki gün Astoria Alışveriş Merkezi’ndeydi. Uzunca bir süre güzellik malzemelerine bakan Soysert, daha sonra eşi Sinan Tuzcu’ya ve kendisine saat satın aldı.

Sade haliyle dikkat çeken ünlü oyuncu, basın mensuplarına, “Lütfen yüzümün bu halini görüntülemeyin. Yakında yeni bir projeye başlayacağım, bu şekilde objektiflere yansımak istemiyorum” diye ricada bulundu.

Dolunay Soysert makyajsız yakalandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolunay soysert resimleri

Dolunay soysert resimleri

dolunay soysert resimleri dolunay soysert hamile ayak bacak ayakları
  2. Uma thurman makyajsız yakalandı

Uma thurman makyajsız yakalandı

QUENTİN TARANTİNO'NUN HEM GÖZDESİ OLAN HEM DE YÖNETMENLİĞİNİ YAPTIĞI 'UCUZ ROMAN' VE 'KİLL BİLL' ADLI FİLMLERİNDE ROL ALAN BEYAZPERDENİN GÜZEL YILDIZI UMA THURMAN, OBJEKTİFLERE MAKYAJSIZ HALİYLE YAKALANDI. New York'ta yaşadığı binadan çıkarken objektiflere yakalanan Thurman'ın, bronzlaşmış cildiyle görmeye alışık olduğumuz halinden eser kalmamış. Thurman, dağınık saçları ve bembeyaz...
  3. Dolunay Soysert ile söyleşi

Dolunay Soysert ile söyleşi

dolunay soysert oyuncu koçluğu ünlü oyuncu işini sevdiğini ve uzun yıllar çalışağını söylerken samimi itiraflardada bulundu........ 'VÜCUDUMU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM!' BENİM ANNEM BİR MELEK DİZİSİNİN ECE’Sİ DOLUNAY SOYSERT: ‘KENDİNİ BIRAKMAYA MÜSAİT BİR İŞİM YOK. BU VÜCUDU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM. 55 YAŞINDAYKEN DE SOYTARIYI OYNAYABİLMEYİ HEDEFLİYORUM. ONUN İÇİN DİKKATLİ OLMAK ZORUNDAYIM’...
  4. Dolunay Soysert kimdir

Dolunay Soysert kimdir

dolunay serter dolunay soysert kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, resimleri, filmleri, baş rolde aşk "Benim Annem bir Melek" adlı komedi dizisinde başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Dolunay Soysert, şimdiler de ise "Baş Rolde Aşk" adlı dizide Mustafa Sandal ile başrolleri paylaşıyor Melek'lerim. 25 Mart 1973 yılında Adana'da doğdu....

Sayfayı Paylaş