gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Dolunay soysert resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

dolunay soysert resimleri dolunay soysert hamile ayak bacak ayakları [​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG]

Dolunay soysert resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolunay Soysert ile söyleşi

Dolunay Soysert ile söyleşi

dolunay soysert oyuncu koçluğu ünlü oyuncu işini sevdiğini ve uzun yıllar çalışağını söylerken samimi itiraflardada bulundu........ 'VÜCUDUMU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM!' BENİM ANNEM BİR MELEK DİZİSİNİN ECE’Sİ DOLUNAY SOYSERT: ‘KENDİNİ BIRAKMAYA MÜSAİT BİR İŞİM YOK. BU VÜCUDU UZUN SÜRE KULLANACAĞIM. 55 YAŞINDAYKEN DE SOYTARIYI OYNAYABİLMEYİ HEDEFLİYORUM. ONUN İÇİN DİKKATLİ OLMAK ZORUNDAYIM’...
  2. Dolunay Soysert kimdir

Dolunay Soysert kimdir

dolunay serter dolunay soysert kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, dizileri, resimleri, filmleri, baş rolde aşk "Benim Annem bir Melek" adlı komedi dizisinde başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Dolunay Soysert, şimdiler de ise "Baş Rolde Aşk" adlı dizide Mustafa Sandal ile başrolleri paylaşıyor Melek'lerim. 25 Mart 1973 yılında Adana'da doğdu....
  3. Dolunay Soysert makyajsız yakalandı

Dolunay Soysert makyajsız yakalandı

dolunay soysert makyajsız dolunay soysert makyajsız hali, kocasıne ve kendisinie bir saat alan dolunay soysert yüzünü gizledi arkadaşlar. Ekranların başarılı ve güzel oyuncusu Dolunay Soysert, makyajsız yakalanınca yüzünü gizlemiş Melek'ler. Ünlü oyuncu Dolunay Soysert, önceki gün Astoria Alışveriş Merkezi’ndeydi. Uzunca bir süre güzellik malzemelerine bakan Soysert, daha sonra eşi...
  4. Dolunay Soysert Muhteşem Yüzyıl Kadrosuna Dahil Oldu!

Dolunay Soysert Muhteşem Yüzyıl Kadrosuna Dahil Oldu!

dolunay soysert haberleri, muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl oyuncuları Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl dizisi oyuncuya doymuyor. Dizinin kadrosuna bu kezbaşarılı oyunculardan Dolunay Soysert de dahil oldu. İtalya'dan İstanbul'a gelen Donna Gracia isimli güçlü bir kadını canlandıracak olan Dolunay Soysert, dün akşam ekranlara gelen bölümde Muhteşem Yüzyıl kadrosuna katıldı....

Sayfayı Paylaş