gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Domates için ek önlemler alınacak

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

TARIM ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, yaş meyve sebze konusunda Rusya ile yaşanan sorunun giderildiğini belirtti. Eker, "Biz müşterinin arzu ettiği standartta, arzu ettiği kalitede, arzu ettiği ölçüde mal satmaya gayret ediyoruz" dedi. Eker, dün TBMM Genel Kurul’da iki ülke arasında konuyla ilgili mutabakat metni imzalandığını söyledi. Rusya ile yaşanan sorunların bir kısmının ticari nedenlerden kaynaklandığını vurgulayan Eker, Türkiye’den gidip, Rusya’dan dönen herhangi yaş sebze ve meyvenin olmadığını bildirdi. Eker, sorunla ilgili hükümetin üzerine düşen tüm çabayı gösterdiğini bildirdi. Türkiye’nin, AB’ye sorunsuz mal gönderdiğini ifade eden Bakan Eker, bundan sonraki süreçte hem üretim, hem pazarlama, hem de ihracat aşamasında ilave tedbirler alacaklarını bildirdi.

hurriyet.com

Domates için ek önlemler alınacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlık hizmetleri için ek ücret alınacak mı ?

Sağlık hizmetleri için ek ücret alınacak mı ?

Sağlık hizmetleri için ek ücret alınacak mı ? Genel sağlık sigortasında sigortalılar esas itibariyle herhangi bir ücret ödemeden sözleşmeli sağlık kuruluşlarından yararlanabileceklerdir. Ancak; kamu sağlık kuruluşları standart hizmetler dışında kalan otelcilik hizmeti ve öğretim üyesi ücreti için ilave ücret alabileceklerdir. Sözleşmeli özel sağlık kuruluşları ise belirlenen sınır dahilinde...
  2. Deprem Sırasında Alınacak Önlemler

Deprem Sırasında Alınacak Önlemler

Yer kabuğunun derin katmanlarının kırılıp yer değiştirmesi ya da yanardağların püskürme durumuna geçmesi nedeniyle oluşan sarsıntılar deprem denir. I. Bina İçerisinde 1- Kesinlikle panik yapmamalıyız. Sabitlenmemiş dolap, raf, pencere vb. eşyalardan uzak durmalıyız. Varsa sandalyelerle desteklenmiş masa altına veya dolgun ve hacimli koltuk, kanepe, içi dolu sandık gibi koruma sağlayabilecek...
  3. Zehirlenmelere karşı alınacak önlemler

Zehirlenmelere karşı alınacak önlemler

tuvalet taşı nasıl beyazlatılır zehirlenmelerde ilk yardım zehirlenme belirtileri, zehirlenmelerde ilk yardım, zehirlenmeler, zehirlenme belirtileri nelerdir, zehirlenme çeşitleri, zehirlenmenin belirtileri, zehirlenmeler ve ilk yardım, zehirlenmeye ne iyi gelir, zehirlenme nedir gibi sorularınızın cevapları bu yazıda arkadaşlarım. Zehirlenmelerde en önemli neden ailelerin bilgisizliği veya...
  4. Zehirlenmelere Karşı Alınacak Önlemler

Zehirlenmelere Karşı Alınacak Önlemler

zehirlenmek, alınacak önlemler, nelerdir, sebebleri, aranacak telefonlar,hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Zehirlenmelere karşı ne gibi önlemler alınması gerektiğini biliyor musunuz ? Mesela zehirlenmeler durumunda ne yapılması gerektiğini ücretsiz olarak danışabileceğiniz Zehir Danışma Merkezi'nden haberdar mısınız? 0 800 314 79 00 No'lu telefondan ulaşabileceğiniz zehir Danışma...
  5. Lohusalıkta alınacak  önlemler nelerdir?

Lohusalıkta alınacak önlemler nelerdir?

lohusalıkta dikkat edilmesi gerekenler,lohusalıkta perine bakımı,,lohusalıkta enfeksiyon,lohusalıkta ateş,lohusalıkta yaşanan sorunlar hakkında bilgiler Lohusalıkta ilk 24 saat, ilk bir hafta ve geri kalan süreç ayrı ayrı değerlendirilmelidir. Kadının üreme organları bu 6 haftalık süreçte eski durumuna döner. Bebeklerini emzirmeyen kadınlar genellikle bu sürenin sonunda adet görmeye başlar....

Sayfayı Paylaş