gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Domatesin fiyatı tavan yapmışken evlilik teklifinde yeni dönem

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim domatesin fiyatı aldı başını gidiyor .... Buna bi çözüm üüretilemedi ama ben düüşşündüm taşındım eğerki yakınlarınızdan sevdiği kızı hala ikna edememiş erkekler varsa onlara harika bir fikrim var... Her yola başvurup kandıramadılarsa kızları işte kızların yüzde yüz kanacağı bir hediye...

:puhas:

:puhas:

Domatesin fiyatı 10tl yi bulduktan sonra.... bu kaçınılmaz bi hediye olur...

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Mikemmel bir hediye doğrusu bayıldım :D Ama bunun yeşil ve sarı domatesle olan versiyonlarını da bekliyoruz acil :D

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm ellerine sağlıkk bende istiyom çook güzel :deli:

4. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    zuhahahahha :hhh: :hhh: cidden güzel durmuş ama kırmızı kırmızı :D:D:D:D

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    gülmekten koptum :D

Domatesin fiyatı tavan yapmışken evlilik teklifinde yeni dönem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En özel evlilik teklifleri

En özel evlilik teklifleri

evlenme teklifi sözleri evlilik teklifi sözleri evlenme teklifleri en güzel ilginç teklifleri Ona çok özel bir şekilde evlenme teklif etmek istiyorsunuz. Birkaç orjinal öneri duymak ister misiniz? Marjinal bir evlenme teklifi Kız arkadaşınızla birlikte yaptığınız bir spor varsa, örneğin birlikte dağ tırmanışı yapıyorsanız ya da dalıyorsanız birlikte bu sporu yaptığınız zaman evlenme teklifi...
  2. Evlilik tekliflerinde son moda

Evlilik tekliflerinde son moda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Evlilik Teklifi Mesajları

Evlilik Teklifi Mesajları

evlenme teklifi sözleri evlilik teklifi sözleri evlenme teklifleri benimle evlenirmisin mesajları iLk Gördüğüm Gibi Kalbim Seviyor Seni Liseli Aşıklar Gibi Seviyorum Seni Anılarımızın Güzelliği Adına Benimle Evlenirmisin? Kısacık hayatımda Benimle en uzun hayatı yaşamak için benimle evlenirmisin? hayatımızda Hep yazlar Olsun Soğukluk aramızı kurutmasın nneşe ve sevinç ile hayatımıza adım...
  4. Evlilik Teklifi için Sözler

Evlilik Teklifi için Sözler

evlilik teklifi sözleri evlilik teklifi ederken neler söylenmeli evlilik sözleri evlilik teklifi nasıl edilmeli diye merak edenler yazımıza buyrun Evlilik teklifi etmeye mi hazırlanıyosunuz :D:D ozaman ilk işiniz gidip 2012 Tek taş Yüzük Modelleri nden birtane beğeniyor ve alıyorsunuz güzel bir evlilik teklifi için süprizinizi yada güzel bir mekan ayarlıyorsunuz elinizde çiçekler ve son...

Sayfayı Paylaş