gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

Domatesin üstünde Allah yazıyor

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

mor menekşe ve Gülvan bunu beğendi.
Domatesin üstünde Allah yazıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  2. Paragraf yazıyoruz!

Paragraf yazıyoruz!

anlamlı paragraflar güzel anlamlı paragraflar güzel en en Evet sevgili melekler bir oyunla daha karşınızdayım. :) Şimdi, belirleyeceğimiz 4 kelimenin geçeceği anlamlı paragraflar yazmaya çalışcağız. Paragrafın öykü, makale ya da deneme tarzında olması size ve önünüze gelen kelimelere bağlı. Paragrafınız anlamlı ve bir bütünlük içinde olsun yeter ki.... Ayrıca kelimelerimiz zarf, fiil ya da...
  3. Domatesin faydaları

Domatesin faydaları

Domatesin Faydaları , Besin Değerleri ve Sağlığımıza Yararları Nelerdir ? --------------------------------------------------------------------------------Bol ve çeşitli vitaminleri, mineralleri ve faydalı organik asitleri ile tıbbi değeri çok yüksek bir sebze olan domatesin, vücuda kükürt, fosfor ve organik sodyum verdiğini vurgulayan uzmanlar, bir domatesteki C vitamininin, tavsiye edilen...
  4. Domatesin Faydalarını Biliyor musunuz ?

Domatesin Faydalarını Biliyor musunuz ?

Domates Nedir? Domatesin Faydaları Nedir Özellikle taze olması açısından yazın sürekli tükettiğimiz domatesin faydaları o kadar çok ki melekler :) Sağlıklıdır diyerek yediğimiz gıdaların faydaları konusunda tam olarak bilinçlenmek için , sizlere domatesin faydalarını anlatmak istiyoruz :) Hakkında bilgi: 1-3 metre boya sahip olan domates bitkisinin hafif odunsu bir gövdesi...
  5. Domatesin Faydaları

Domatesin Faydaları

Domatesin yararları Domatesin faydaları nelerdir Domatesin yararları hakkında bilgi Sofralarımızın baştacı, en çok kullandığımız sebzelerin başında gelen domatesin sağlığımıza olan faydalarını aşağıda ki makaleden öğrenebilirsiniz melekler :) Domatesin içeriğinde bulunan A ve C vitaminleri, folik asit, potasyum, gıda lifi ve koruyucu antioksidanların yararları tartışılamaz. Organik...

Sayfayı Paylaş