gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dominika Başkenti Neresi biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar acaba Dominika Başkenti Neresi biliyor musunuz Dominika Başkenti Neresi bilen var ise lütfen bana da yazsın.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dominika Başkenti Neresidir
    Roseau Hangi Ülkenin Başkenti

Dominika Başkenti: Roseau

Roseau, Dominika'nın başkenti ve en büyük şehridir.
    Adanın batı kıyısına kurulmuş olan şehir, 2001 verilerine göre 14.847 ; 2006 verilerine göre 16.577 nüfusa sahiptir. Saint George bölgesinde, Roseau Nehri'nin çevresinde, Morne Bruce ile Karayipler arasına sıkışmış olan bu küçük şehrin mimarisi modern mimari ve kolonyal dönem mimarisinin bir karışımıdır. Şehrin başlıca üretim maddeleri muz, defne yağı, sebze, narenciye ve kakaodur.

Dominika Başkenti Neresi biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkmenistan Başkenti Neresi biliyor musunuz

Türkmenistan Başkenti Neresi biliyor musunuz

Merak ettim bu Türkmenistan Başkenti Neresi diye aranızda Türkmenistan Başkenti Neresi bilen varsa yazarsa çok sevinirim şimdiden cevap için tşkler diyorum.
  2. Polonya Başkenti Neresi biliyor musunuz

Polonya Başkenti Neresi biliyor musunuz

selam arkadaşlar Polonya Başkenti Neresi biliyor musunuz aranızda Polonya Başkenti Neresi bilen varsa bana yazsın lütfen.
  3. Ruanda Başkenti Neresi biliyor musunuz

Ruanda Başkenti Neresi biliyor musunuz

Selam arkadaşlar hepinize öncelikle keyfi dolu ve başarılı bol kazançlı bir hafta diliyor ve sizden Ruanda Başkenti Neresi diye bilgi istiyorum aranızda Ruanda Başkenti Neresi bilen var ise bana yazsın.
  4. Abbasilerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Abbasilerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Arkadaşlar Abbasilerin Başkenti Neresidir bilen varsa aranızda lütfen benimle Abbasilerin Başkenti Neresidir bilgi paylaşsın.
  5. Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba aranızda Göktürklerin Başkenti Neresidir bilen var mı? Göktürklerin Başkenti Neresidir biliyorsanız bana da yazın.

Sayfayı Paylaş