gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

Domuz derisi sorunu

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Aslinda son zamanlarda daha ucuza kacmak icin cesitli urunlerde,ozellikle de ayakkabilarin iclerinde domuz derisi kullaniliyor ve hatta montlarda da.Bunu anlamak bazen kolay bazen de degil.Gecenlerde aldigim sandaletlerin icinde kullanilmisti eve gelince farkettim ve degistirdim,ya farketmeden hayatimiza girenler.Cin ozellikle maliyeti dusuk diye bu derilerden kullaniliyor.Benim sorum bu sekilde kullanmak dinen caiz midir?Arastirmasini biraz yaptim ve iki gorus var,biri olumlu biri de tabiki olumsuz.Ben de dogru olmadigini dusunuyorum.fakat yurt disinda cogu magazada bu durum soz konusu.

Domuz derisi sorunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doların düşüşü şimdilik sorun değil

Doların düşüşü şimdilik sorun değil

ABD eski Merkez Bankası Başkanı Alan Greenspan, doların son günlerdeki değer kaybının şimdilik ABD ekonomisi için sorun oluşturmadığını söyledi. Greenspan, "Normalde bir para biriminin uzun süre düşük değerde seyretmesi enflasyonu azdırır. Şu an için doların değer yitirmesi böyle bir etkisiye yol açmıyor" dedi. Ülke dışında seyahat eden ABD vatandaşlarının doların...
  2. Domuz

Domuz

rüyada beyaz domuz rüyada ısırması ısırması görmek beyaz görmek Düşmanla tabir edilir: Vahşi domuz servet ve güç sahibi olduğu halde kendisinden hayır ve iyilik görülmeyen insana, Domuzla cedelleşlek düşmanla kavgaya, domuzu yenmek yahut onu öldürmek düşmanı altetmeye, Bir yerdeki domuzları orada sürüp çıkarmak dünyaa hayatının güzelleşmesine, Bir domuza binerek onu istediği gibi sevk etmek...
  3. Timsah Derisi Motosiklet

Timsah Derisi Motosiklet

Yaratıcılıkta sınır yok:D Kadınlar, timsah derisi çanta ve akakkabılarına inat bu adam inanılmaz bir iş yaptı. Adı açıklanmayan bir motosiklet meraklısı dünyanın en hakiki timsah derisi motosikletini yaptı. bu çılgın adamın timsah derisi binenlerden biraz farklı. Çünkü o öldürülen bir timsahı bir bütün olarak motosikletinde kullandı. İŞTE GÖRENİN AĞZINI AÇIKTA BIRAKAN O...
  4. saç derisi  bakımı

saç derisi bakımı

sac derisi bakimi saç derisi bakımı sac gözenekleri nasıl acılır saç derisine bakım deri ve bakımı Saç derisindeki kepekler ve şampuanlardan kalmış kalıntıları arındırmak için evinizde ekonomik ve pratik bir yöntemle saç derisi bakımı yapabilirsiniz Bakım sonrasında saç derinizdeki cilt gözenekleri açılıp oksijen almasını sağlayacaktır:) Malzemeler 1 bardak çok sıcak su 30 adet aspirin 1...
  5. Domuz derisi  ayakkabı mont giymek harammı?

Domuz derisi ayakkabı mont giymek harammı?

domuz derisi harammı,domuz derisi mont giymek harammı,domuz derisi ayakkabı giymek harammı,domuz derisi helal haram hakkında bilgiler Sual: Bazıları, “Domuzun sadece eti haramdır, yağı, derisi ve gerisi haram değildir, ayrıca, (Hayvan derisi dabağlanınca temiz olur) hadisine istinaden domuzun derisi dabağlanınca temiz olur, elbise, kemer, cüzdan yapılabilir, derisi üzerinde namaz...

Sayfayı Paylaş