gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Domuz gribi aşısına DİKKAT!!!!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Melekler bu yazi bana Msn´den ulasti sizlerle paylasmak istedim, belki bir kaciniz duydunuz veya okudunuz. Bundan sonra asi yaptirmak isteyen arkdaslar lütfen dikkatli olsun...

Finlandiya eski Sağlık Bakanı Dr. Rauni Kilde’den domuz gribi hakkında çok cesur açıklama.Domuz gribi aşısının bir aldatmaca olduğunu itirafa eden Dr. Kilde, “Bu aşı ile mümkün olduğunca dünya nüfusunun çoğu öldürülmek isteniyor” dedi. Bu düşüncenin eski ABD Başkanlarından Henry Kissinger’e ait olduğunu söyleyen Dr. Kilde, 14-15 Mayıs 2009 tarihinde yapılan Bilderberg toplantısında bu kararın alındığını belirtti.Dr. Kilde, bir televizyona yaptığı açıklamasında, “ABD, hiçbir maddi kayıp yaşamadan hatta milyarlarca dolar kazanarak dünya nüfusunu üçte iki oranında azaltmayı hedeflemektedir” diye konuştu.Dünya Sağlık Örgütü’ne domuz gribinin ölümcül bir salgın olduğu yönünde beyanda bulunması için baskı yaptıklarını belirten Rauni Kilde, “Böylece aşıyı tercihli değil zorunlu yapmak istiyorlardı. Özellikle hamile kadınların ve çocukların ilk önce aşı ile zorunlu tutulması gelecek nesilleri hedeflediğini göstermektedir” açıklamasında bulundu.Finlandiya hükümetinin sınıflandırmayı kabul etmediğini ve hastalığın derecesini normal hastalık olarak gösterdiğini ifade eden Kilde sözlerini şöyle sürdürdü; “Hiç kimse aşının bir yıl, beş yıl ya da 20 yıl sonra ne gibi etkilerinin olacağını bilmiyor: Mutlak kısırlık mı? Kanser mi? Ya da ölümcül herhangi bir hastalık mı?” Dr. Rauni Kilde, “Amerikan yönetimi ileride bundan dolayı doğacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı ilaç şirketlerine bir sorumluluk yüklenmemesi için şimdiden önlemini aldı ve onları tüm sorumluluklardan muaf tuttu. Bu bile işin ciddiyetini göstermeye yeter” dedi.

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler canım..Ben de önceden okumuştum bu yazıyı.Yaptırmadık ailece ve düşünmüyoruz da..Kızımı götürdüğüm enfeksiyon hastalıkları doktoruda yaptırmayın sakın dedi..

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Vijdan ablacim bende cok karsiyim bu asiya, yaptirmadim yapmadim da. Annem kronik hasta oldugu icin ona yapmak istediler ona bile karsi ciktim.... Yeni bir grip cesidi de Hollandada cikmis ( Keci gribi ) ona karsi da yakinda asi gelistirilir inanmayin.....

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Sagol Tatlim Paylasim icin ...

Bende cok karsiyim domuz gribi asisina...

Domuz gribi aşısına DİKKAT!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grip aşısının tarihine dikkat

Grip aşısının tarihine dikkat

Dünya Sağlık Örgütünün (DSÖ) bildirimi doğrultusunda bu yıl için hazırlanan grip aşısındaki suşlardan (bakteri veya virüsün farklı alt türlerinin, aralarında genetik farklılıklar bulunan grupları) biri geçen yılınkinden farklı olduğu için, geçen yılki aşının bu yıl kullanılması durumunda koruma işlevini yerine getirmeyeceği bildirildi. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana...
  2. DİKKAT!!Grip aşısının tam zamanı

DİKKAT!!Grip aşısının tam zamanı

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Meral Sönmezoğlu, grip virüsünün her yıl şekil değiştirdiğini belirterek "Bu nedenle her yıl yeni virüs çeşidine göre aşı üretiliyor. Özellikle okula, ana okuluna giden çocuklar ve yaşlıların mutlaka aşılanması gerekir. Aşı için en uygun zaman da eylül ile kasım arasıdır" diyor. Grip ayları bunlar! Sonbahar...
  3. domuz gribi

domuz gribi

bugünlerin en önemli konularından bir tanesi domuz gribi ve domuz gribi aşısı olduğunu hepimiz biliyoruz meleklerim...malesef bu hastalık türkiyemizin çoğu il ve ilçesinde de saptanmıştır..domuz gribi aşısı konusunda çeşitli söylentiler var..siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??aşıyı yaptırır mısınız??paylaşımlarınızı bekliyoruz... teşekkürler
  4. Domuz Gribi

Domuz Gribi

Merhaba arkadaşlar,bana gelen bir maili sizinle paylaşmaka istedim.. > > DOMUZ GRİBİ 'nden korunmanın basit yolları‏ > > > > Dr.Vinay Goyal: Yoğun bakım ve Tiroit > > uzmanıdır. MBBS, DRM DNB. / 20 yıldan fazla klinik > > tecrübesi vardır. > > > > Mikrobun vücuda giriş noktaları yalnızca burun > > delikleri, ağız ve boğaz yoluyla olmaktadır....
  5. Domuz gribi

Domuz gribi

Herkese merhaba, arkadaşlar ben domuz gribine fena halde kafayı taktım.Çocuklarıma hergün elma-havuç suyu sıkıyorum ve ceviz-badem-fındık yedirmeye gayret ediyorum.Kırmızı et ve bakliyatta çok önemli bağışıklık sistemi için diye söyleniyor,sofradan eksik etmemeye çalışıyorum.sizlerlede paylaşmak istedim.Aman dikkat..........

Sayfayı Paylaş