gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Domuz Gribi Hakkında Herşey

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Domuz gribinin yayılış hızı son günlerde iyice arttı...Hatta bazı illerde okullar bile kapandı...Herkesde bir korku bir panik domuz gribi ya bizede bulaşırsa diye...Biliyoruz ki korkunun ecele faydası yok korkmak yerine gerekli önlemleri almalıyız...Peki domuz gribinden korunmak için neler yapmalıyız... Bunun için Sağlık Bakanlığı broşürler hazırlamış bende bu broşürleri faydalı olacağını düşündüğüm için sizlerle paylaşıyorum meleklerim :hasta::tik:

Domuz Gribi Hakkında Herşey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. domuz gribi

domuz gribi

bugünlerin en önemli konularından bir tanesi domuz gribi ve domuz gribi aşısı olduğunu hepimiz biliyoruz meleklerim...malesef bu hastalık türkiyemizin çoğu il ve ilçesinde de saptanmıştır..domuz gribi aşısı konusunda çeşitli söylentiler var..siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??aşıyı yaptırır mısınız??paylaşımlarınızı bekliyoruz... teşekkürler
  2. Domuz Gribi

Domuz Gribi

Merhaba arkadaşlar,bana gelen bir maili sizinle paylaşmaka istedim.. > > DOMUZ GRİBİ 'nden korunmanın basit yolları‏ > > > > Dr.Vinay Goyal: Yoğun bakım ve Tiroit > > uzmanıdır. MBBS, DRM DNB. / 20 yıldan fazla klinik > > tecrübesi vardır. > > > > Mikrobun vücuda giriş noktaları yalnızca burun > > delikleri, ağız ve boğaz yoluyla olmaktadır....
  3. Domuz gribi

Domuz gribi

Herkese merhaba, arkadaşlar ben domuz gribine fena halde kafayı taktım.Çocuklarıma hergün elma-havuç suyu sıkıyorum ve ceviz-badem-fındık yedirmeye gayret ediyorum.Kırmızı et ve bakliyatta çok önemli bağışıklık sistemi için diye söyleniyor,sofradan eksik etmemeye çalışıyorum.sizlerlede paylaşmak istedim.Aman dikkat..........
  4. Domuz gribi aşısı hakkında yardım!!!

Domuz gribi aşısı hakkında yardım!!!

Arkadaşlar biliyorsunuz domuz gribiyle ilgili salgın haberleri ölüm haberleri derken birde bu hastalığa karşı uygulanan aşının yan etkileri ve zararları konusunda uygulanmalımı uygulanmamalımı diye insanlar düşünce ve karar olarak ikiye ayrıldılar. Bu konuyu yazmamın sebebi bizde bir anne baba olarak hala korku içinde olmamız belki bilmeyenler için söylüyorum okullardaki öğrencilere...
  5. Domuz gribi hakkında merak edilenler

Domuz gribi hakkında merak edilenler

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), hastalığın geniş çaplı salgın olduğu belirterek Pandemi düzeyini 6 olarak duyurmuştu. DSÖ'ne göre Pandemik İnfluenza H1N1 salgını son 50 yılın en önemli salgınıdır. 2015 yılında görülen vakalar, önceki yıllarda Aralık-Ocak aylarından farklı olarak Şubat sonu ve Mart ayına sarkmış durumda. Özellikle Avrupa ülkelerinde ve ülkemizde son haftada vaka sayıları artmış...

Sayfayı Paylaş