gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

dön bana yeniden ne olur

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

dön bana yeniden ne olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Dön Ne Olur

Ebru Gündeş - Dön Ne Olur

Sen gittiğinde gözüm arkada kaldı Canım sıkıldı çabuk gel Tadım kalmadı sensiz Tadım kalmadı hemen gel Bir kaç gün içinde dön ne olur Bıraktığın gibi burdayım Yalnız değilsin canındayım Tut elimi tut yanındayım Yalnız değilsin Canındayım Bir kaç gün içinde dön ne olur
  2. DöN nE oLuR

DöN nE oLuR

Her günüme bugün üzülmeyeceğim diyerek başlıyorum biliyormusun??Deniyorum olmuyor.Her şeyde seni buluyorum yine. Dinlediğim her hangi bir şarkıda,okuduğum her hangi bir yazıda ya da baktığım her hangi bir simada... Sana yumuyorum gözlerimi geceleri,ve sana açıyorum sabahın ilk ışıklarıyla.Oysa her şeyi denedim unutma yolunda olmadı beceremedim. Gözlerimde gizli yaşlarla geziyorum her...
  3. Ne olur geri dön!

Ne olur geri dön!

Sizi terk mi etti? Ama hala seviyorsunuz. Aşağıdaki 5 altın kuralı uygulayın. Umarız geri döner. 1) Ne istiyorsunuz? Bunu düşünün aslında ne istiyorsunuz: a- O, ve yalnızca o... b- Düzenli ve sorunsuz seks. c- Aslında umurumda değil ama başkası ile birlikte olduğu düşüncesi beni yıpratıyor. Sorunu doğru teşhis edin. Sadece erkeklik onurunuz kırıldı diye kendinizi yürümeyen bir ilişkiye...
  4. ne olur bana yardim edin

ne olur bana yardim edin

eşimin ilgisini nasıl çekebilirim eşimin dikkatini nasıl çekebilirim ben almanyadan cok büyük sorunum var esim türkiyeden son zamanlarda cok zitlasmaya basladik her ikimizinde ayri ayri sorunlari var piskolojimiz cok bozuldu ama en büyük sorun esimin bana karsi soguk olmasi artik SIK SIK görüsmek istemiyor msnde beni görmemek icin cok bahane buluyor hayatinda birimi var diyorum yok diyor...

Sayfayı Paylaş