gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Dön Demeyi Unuttum - Sıla

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Em Bm Em Bm
    Sen gidince ötede kaldı hayat
    Em Bm
    Kırılıp tuz buz oldu
    Am
    Toparlanamadı aşk

Em Bm
    Bir deli düzeni bu
    Em Bm
    Akıllı masalında
    Em Bm
    Ya boşan alışkanlığımdan
    Am
    Ya otur kalkmamaya

Bm C#m Bm
    Ayrılık seni görmezden gelirim
    C
    Meret oyalama aklımı
    Am C
    Uzakta saldım yüzde yüzümü
    Bm Am Bm
    Dön demeyi valla unuttum ben

Dön Demeyi Unuttum - Sıla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ***geri dön***

***geri dön***

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Göksel - Dön

Göksel - Dön

Hüzün dolu yüreğim yine Senden uzaktayken dertliyim Bir karabuluta sarılmış Ağlar ağlar gözlerim Ve öyle bir buruk şarkı Yanar yanar söylerim Ne olur dön Yarim dön Perişan oldum aşkın yolunda İste vereyim ömrümü uğruna Ne olur dön Yarim dön
  3. Emrah - Dön

Emrah - Dön

Haykirsam Duyarmisin 2( Kanayan Yarali YÜregİmİ Sensİz GeÇen Yanliz Gecelerİmİ Çekİp Gİttİn Çok Uzaklara Kaldim Umutsuz Yarinlara Bİr GÜn DÖnersİn Dİye Bana Yalvaririm Tanriya DÖn Bebegİm DÖn ... DÖn Dİnmeyen Acilarim Dİnsİn 2( DÖn Anladim Benİm Kaderİmsİn En BÜyÜk Yemİnİm Sİn Sen YaŞama Sebebİmsİn DÖn Bebegİm Gerİ DÖn
  4. geri döndüler :))

geri döndüler :))

eski zamanın tek saç aksesuarı saç bantları artık geri döndü fakat eskisinden daha güzel ve daha şıklar...

Sayfayı Paylaş