gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Dön desem döner misin bana

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Bunca yıl sonra seni görmek ne güzel
    Bunca yıl sonra seni duymak ne güzel

Biraz solgun gördüm üşüyormusun
    Içeri girmezmisin
    Biraz yorgun gördüm oturmazmisin
    Hiç degismemişsin

O sıcak evimiz artik buz gibi
    Dört duvar üstüme geliyor sanki
    Herşey öylesine anlamsiz bos ki
    Sensiz gecen bunca yıl sonunda inan ki
    Son bir kez haykırsam
    Dön desem döner misin bana

Gitme biraz daha kal hasretim sıcaklığına
    Gitme biraz daha kal göreyim doya doya

Bak, disarida yagmur var görüyor musun
    Çabuk geçebilirsin
    Kirpiklerin ıslak. ağlıyor musun
    Hiç degişmemissin

alinti

Dön desem döner misin bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özkan - Dön Bana

Cem Özkan - Dön Bana

Üzülürüm yine Resmini görünce Maziye bakarak Vazgeçemem senden Bir ömür geçse böyle Ardından yalvararak Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni yanına ne olur Dön bana yeniden ne olur Ne olur... Unuturum sandım Zamana bırakınca Seni nasıl sevdiğimi Ama bugün yine Söylüyorum hep aynı Hep aynı şeyi Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni...
  2. Orhan Ölmez - Dön Desem

Orhan Ölmez - Dön Desem

Bu aralar icimde bir yangin var Hemyorgunum biraz da suskun Sabah olmaz gönülde yar sancim var Hem darginim birazda kirgin Neler oldu ruhun duymaz Gözün görse gönlün bilmez Her ayrilik bir baslangic Bu gidis tek sonum olmaz Ama... Dön desem Seviyorum seni dön desem Seni nasil özledim Bir bilsen Zaman olur gözümde yaslar caglar Kah akarlar kah dururlar Bir an olur dilimde sözler aglar Ben...
  3. Yüzünü Bana Dön

Yüzünü Bana Dön

Yüzünü Bana Dön Yüzünü bana dön bahar… Bir kez olsun çiçeklerini toplayım. Vazoma koyayım kahvaltı masamda kokunla doyayım gözlerimle dokunayım nazikçe sana soldurmadan avuçlarıma sarayım.. Yüzünü bana dön yağmur… Islanayım, her hücremde hissedeyim damla damla dokunuşunu... Süzül tepemden aşağıya... Gözyaşlarımı al benden... Akmasın yüreğime. Seninle yağma şansı ver bana yeryüzüne......
  4. ruhunuz desen desen mi *

ruhunuz desen desen mi *

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. döner mi :(

döner mi :(

merhaba bayanlar çok tartışıyoruz kavga ediyoruz diyerek sevgilim beni terk eti sevgisinden şüphem yoktu çok şaşırdım lütfen bitmesin diye yalvardım hatta ama bana bırak böyle bi böyle kalsın bak bakalım ne oluyor diyerek gitti bende hoşçakal dedim sizce geri döner mi :(

Sayfayı Paylaş