gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

DöN nE oLuR

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Her günüme bugün üzülmeyeceğim diyerek başlıyorum biliyormusun??Deniyorum olmuyor.Her şeyde seni buluyorum yine. Dinlediğim her hangi bir şarkıda,okuduğum her hangi bir yazıda ya da baktığım her hangi bir simada...
    Sana yumuyorum gözlerimi geceleri,ve sana açıyorum sabahın ilk ışıklarıyla.Oysa her şeyi denedim unutma yolunda olmadı beceremedim.
    Gözlerimde gizli yaşlarla geziyorum her gün,dokunsalar ağlayacağım derler ya işte ben ağlıyorum daima.İçim acıyor yüreğimin taa derinleri sızlıyor.Ben unutmak istedikçe her şey seni bana soruyor.

Geçicek mi bilmiyorum,ya da geçmese de alışırmıyım bunu da merak ediyorum ama şuan bildiğim tek bir şey var SENİ ÇOK SEVİYORUM...
    Dilimin ucunda birikiyor cümleler,söleyemiyorum bazen diyorum ki belki tek bir kelime yeter``DÖN``....

**ALINTI**

tatlıaşkım

2. esmer.güzeli

esmer.güzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: DöN nE oLuR
    emeğine sağlık çok güzel olmuş ablacım

DöN nE oLuR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Dön Ne Olur

Ebru Gündeş - Dön Ne Olur

Sen gittiğinde gözüm arkada kaldı Canım sıkıldı çabuk gel Tadım kalmadı sensiz Tadım kalmadı hemen gel Bir kaç gün içinde dön ne olur Bıraktığın gibi burdayım Yalnız değilsin canındayım Tut elimi tut yanındayım Yalnız değilsin Canındayım Bir kaç gün içinde dön ne olur
  2. ><Neden "Dön" "Diyemedim?..." Demedim "Hiç!..." ><

><Neden "Dön" "Diyemedim?..." Demedim "Hiç!..." ><

Başta kolay değildi çekindim Çok zor oldu söyleyemedim" diye başlıyordu Ferhat'ın şarkısı, Aşk ve Hüzün gösterisi tüm hüznü ile beni sarmışken.. "Kırgın değilim kendim seçtim aslında yalnızlığımı Sevdim ben olmayı seninle sensizliğimle" dedi sonra Ferhat.. Beni düşüncelere iyice daldıran son satırı oldu.. "Sonra yıkıldım neden ben sana'Dön'diyemedim."...
  3. dön bana yeniden ne olur

dön bana yeniden ne olur

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ne olur geri dön!

Ne olur geri dön!

Sizi terk mi etti? Ama hala seviyorsunuz. Aşağıdaki 5 altın kuralı uygulayın. Umarız geri döner. 1) Ne istiyorsunuz? Bunu düşünün aslında ne istiyorsunuz: a- O, ve yalnızca o... b- Düzenli ve sorunsuz seks. c- Aslında umurumda değil ama başkası ile birlikte olduğu düşüncesi beni yıpratıyor. Sorunu doğru teşhis edin. Sadece erkeklik onurunuz kırıldı diye kendinizi yürümeyen bir ilişkiye...

Sayfayı Paylaş