gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Dön.. ÖzLedim Seni..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hep seviLmek istiyor ya gönüL ; gönLünde açan yaz mevsiminde.. benim hiç Yaz mevsimim oLmadı Bugüne kadaR..

asLında ıstedigim hicBirsey benim oLmadı; oLdu diye kendımı kandırdıklarım haricinde..
    AsLında hep unutmak icin seveRiz sanaRlar ...
    Aşk unutuLmayı haketmıyoR hiç..
    Yada SeviLen unutuLmayı haketmıyoR benim Lugatımca..

HeR GörDügünde ve heR hissettiginde Canından biRşeyLer gideR ya ismini koyamadıgın anLamsız ama anLamının cok büyük oLdugu..

Hiç Benim oLmayan ama oLmasını ıstedigim ''aşKım'' KeLimesini özLedim...

AsLında hicbir ''a$K'' unutuLacak kadaR hafif degiL...

Dön.. ÖzLedim Seni.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geri dön özledim

Geri dön özledim

özledim geri dön Hatırlar mısın sana hep kanatsız meleğim derdim. Hiç kanatlanma, uçup beni yalnız bırakma diye tatlı tebessümle yakınırdım sana.. Şimdi yoksun. Yalnız bıraktın!.. Nerdesin meleğim... Özledim desem farkeder mi bilmem ama Çok özledim kanatsız meleğim. Hiç mi hatırı kalmadı anıların, hiç mi sevda yaşanmadı bu aşkta, yokluğuna mı terk edeceksin bendeki seni? Herşey bir rüya mıydı?...
  2. Seni Özledim..

Seni Özledim..

Seni Özledim.. Seni Özledim.. Gittiğim her yerde özlemin var! İnanmıyor kalbim, Sözlerime sensiz... Seni özledim! Sensiz Herşey Değersiz... Sensiz herşey anlamını yitirmekte...Güneş ışık vermiyor odama,ağzımın tadı yok,aynalar bile utanmış sensizlikte bana yüz vermiyor...!Nereye baksam o gözlerin;Yine asi ve yenilmeyen bakışların...!Nereye gitsem sen..!Bıktım Sensizlikten...Bıktım Gecelere...
  3. Özledim seni.....

Özledim seni.....

özledim seni... ayrılık yüreğimi uyuşturuyor karıncalandırıyor nicedir. beynimi uyuşturuyor özlemin... çok sık birlikte olmasak bile benimle olduğunu bilmenin bunca zamandır içimi ısıttığını yeni yeni anlıyorum Yokluğun, Hatırladıkça yüreğime saplanan bir sizi olmaktan çıkıp mütemadiyen bir boşluğa Sabahları seni okşayarak başlamaları aksamları her isi bir kenara koyup seninle baş başa...

Sayfayı Paylaş