gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Don

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dışa giyilen don ve şalvarı ehil olan biri giydiğini görse valilik yahut başka bir yöneticiliğe getirilir. Diğer insanlar için bunları giymek yabancı bir kadınla evlenmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Külot, Şalvar.)Rüyada kendinizi donla gezerken görmek, bazi dü-süncesiz davranisinizla etrafinizdakileri kendinizle alay ettirdiginize ve daha dikkatli davranmaniz gerektigine delalet eder.

Don konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lıkarba Donları Hep formda:)

Lıkarba Donları Hep formda:)

hamilelik donlari lıkarba hamile donlari
  2. Ceylan - Don Maralım

Ceylan - Don Maralım

Gidip gurbet eli mesken mı tuttun Bir selamın gelmez beni unuttun Gurbetten şılaya düşmez mı yolun Ey benim avazım ey baharım yazım Elimdeki sazım, ceylanım Geri dön geri dön nazlı ceylanım Hasretin yaman nasıl dayanım Hey dağlar maralım hey Hayırsız belalım hey Gaşı gözü garalım, ceylanım Ne gidenler döndü sen dönmedin Sensiz kaç gece kaç sabah oldu Yokluğun ecelmiş...
  3. Meteorolojiden zirai don uyarısı

Meteorolojiden zirai don uyarısı

Meteoroloji uyardı! Yurdun büyük bölümünde, bu geceden itibaren 16 Mart gecesine kadar "zirai don" beklendiği bildirildi. Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan “Zirai Don Uyarısı”nda, Türkiye'nin soğuk havanın etkisinde olduğu belirtildi. Soğuk hava nedeniyle bu gece ve yarın gece Edirne ve Kırklareli çevrelerinde, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Bilecik,...
  4. Erkek donundan çanta :D

Erkek donundan çanta :D

farklı tasarımlar,farklı tasarım,çanta,farklı çantalar,farklı çanta modelleri Jeremy Scott'un 2011 yaz koleksiyonu için ürettiği bu erkek çamaşırı şeklinde el çantasının gerçek olduğuna inanmak zor ama gerçek.. Böyle bir clutchı kullanma cesaretine sahip olanlar lütfen parmak kaldırsın? :D:D
  5. Bayramlık Bebek Donları  :D

Bayramlık Bebek Donları :D

bebek, kilot, don, bebek iç kıyafet, rekli, bebek mini etek, şekilli bebek iç giyim modellerini buradan bulabilirsiniz Bebeklere özel etekli mini kilot( don) modellerini paylaşıyorum.

Sayfayı Paylaş