gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

döndüm lann

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: döndüm lann

çok komik yaaa "" döndüm lan koptum ya

döndüm lann konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nevri dönmüş cümleler

Nevri dönmüş cümleler

nevri dönmüş nevri dönmüş ne demek Kızlar aşağıdaki cümleleri tersten de okusanız aynı,düzden de okusanız aynı....çok ilginç....:deli: Adamla çene çalma da. Aç raporunu koy, okunur o parça. Al Azmi, imzala. Ali, tanışın: Atila. Al kasada sakla. Altan, attan atla. Al yarısını sırayla. Alkazık çak karaya, kayarak kaç kızakla. Ayşen,ıslak kalsın eşya. Al Pakize...
  2. Çağla Şikel Ekranlara Döndü

Çağla Şikel Ekranlara Döndü

çağla şikel diyeti herşey dahil çağla şikel kıyafetleri herşey dahil kıyafetleri hamilelik diyeti ve oğlu Hamileliği Nedeniyle Sunuculuk Görevini Özlem Yıldız'a Devrenen Çağla Şıkel, Ekrana Dönüşünü Bu Sabah Yaptı. Show TV'de Alişan iye birlikte 'Herşey Dahil' programını sunan Çağla Şıkel, 1,5 ay önce oğlu Kuzey'i dünyaya getirdikten sonra geçen hafta ilk kez podyuma çıkmış ve verdiği...
  3. sude döndü

sude döndü

meleklerimm canlarım benim :kiss: hepinizi çoooooook ama çok özledimm :deli: işler çok yoğun ama çok şükür çok iyiyim fırsat buldukça geliyorum mekana mekanıda sizleride çook ama çook seviyorum ben :utan: inşallah sizlerde iyisinizdir...
  4. Dönüm Nedir

Dönüm Nedir

dönüm nedir dönüm nedir, anlamı, dönüm noktası, hakkında bilgiler Eskiden beri Türkiyede kullanılan toprak yüzölçümü biriminin adı. Bir arazinin veya tarlanın yüzölçümünü adımlayarak ölçerlerdi ve eni ve boyu 40ar adım olan toprak parçasına bir dönüm, denirdi. Ancak adım boylarının farklı olması sebebiyle bir takım anlaşmazlıklara yol açtığından sonradan bu usül değiştirilerek 40 arşın...

Sayfayı Paylaş