gebe
  1. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113

Dondurarak Zayıflama !!!

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında sılam_nisa tarafından paylaşıldı.

dondurarak yağ eritme yağları dondurarak zayıflama yağ zayıflama fiyatı yağları fiyatı Biz hanımların en çok dertlendiği konulardan biri de fazla kilolarımızdır.Meleklerim ben bu yöntemi ilk defa duydum ve sizlerle paylaşmak istedim.Yeni bir zayıflama yöntemi daha:

Dondurarak Zayıflama – Soğuk Lipoliz
    Bölgesel fazlalıklarından kurtulmak ve selülitlerini gidermek isteyenler için en yeni ve etkili teknoloji ''Dondurarak Zayıflatma , Soğuk Lipoliz'' yöntemi, bugüne kadar ki yöntemlerden daha çok geliştirilmiş ve farklıdır. Yağ hücrelerini dondurarak yok eden kontrollü ve bölgesel bir zayıflatma yöntemidir. Yağ hücreleri soğuğun etkisiyle daralıp büzülünce lenfatik sistem tarafından vücuttan atılır. Kontrollü ve bölgesel bir incelme sağlayan Tüm estetik dünyasının mucize zayıflama diye adlandırdığı bu yöntem şu anda uygulama yeni başladı ama çok olumlu sonuçlar alıyoruz. Anesteziye gerek kalmadan, rahat ve konforlu bir uygulama yapılıyor.

Uygulama sonrası kişi aynı gün normal yaşama dönebilir. Kontrollü soğutma sistemi sadece yağ hücrelerini hedef alıyor ve yok ediyor.. Sistemin en güzel yanı ise yağları eritirken, aynı anda sıkılaşma yapabilmesidir. Eğer yağ tabakasının kalın olduğu belirgin bölgelerde bir incelme elde etmek istiyorsanız ve cerrahi müdahale gerektirmeyen bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Dondurarak Zayıflama Etkinliği

30-60 dakikalık uygulama esnasında, deri altındaki yağ tabakası deriye zarar vermeden kusursuz bir kontrol ile soğutulur. Uygulanan soğutma yağ hücrelerinin küçülme sürecine girmelerine neden olur. Soğuk lipoliz yağ dokusunun yoğun olarak bulunduğu bölgelerde daha etkilidir. Soğuk lipoliz sadece yağ hücrelerini hedef alır. Vücudun her bölgesine uygulanabilir. Sadece yağ fazlası olanlar için değil, aynı zamanda selülit problemi olan kişiler için de uygundur.

Soğuk Lipolizde bulunan ek bir terapi yöntemi ile kan dolaşımı hızlandırılır, vücuttan su ve ödem atımı sağlanır. Uzun iyileşme süreçleri içermeden, ağrısız, doğal görünümlü bir incelme ve aynı anda sıkılaşma sağlar. Uygulanan soğutma yağ hücrelerinin fonksiyonlarının küçülerek geri dönüşümsüz kaybını sağlar. Yağ hücrelerinin soğuğa maruz kalması onların sistematik bir şekilde kendi kendilerini yok etmelerini sağlar ve yağ katmanlarında giderek artan bir incelme meydana gelir. Tedavi edilen bölgedeki yağ hücreleri metabolizma aracılığıyla vücuttan dışarı atılır. Selülit programlarında genelde çoğu uygulama vakum veya sıcak uygulama üzerinedir, sizde bilirsinizki kan dolaşımının hızlandırılması için duş sırasında sıcak soğuk duş alınması önerilir, bu sistemdede soğuk uygulama ardından da sıcak uygulama yapılarak çok farklı bir tedavi ile başarı sağlanabilmektedir. Sistemi diğer dondurarak incelme sağlayan cihazlardan ayıran en büyük özelliği ise vakumun olamaması dolayısı ile her bölgeye uygulanabilmesidir, bunun dışında kaslarıda aynı anda çalıştıran aparatının olmasıdır. Buda etkinliği arttırmaktadır. Yağ hücreleri donarak azalmakta kaslarda kuvvetlenmektedir.

Dondurarak Zayıflama Uygulaması

Cihaz, özel bir başlığa sahiptir. Cildin soğuktan korunması için özel bir jel ve sprey uygulanır, bu uygulamadan sonra derinin üzerinde ince bir film oluşturulur. Yağ eritilmesi istenen bölgeye başlılar yerleştirilerek tedaviye başlanır. Başlık konulduğu bölgeyi soğutur, herhangi bir acı, ağrı duymadan 30-60 dakika boyunca tedaviye devam edilirken, hasta bir yandan dinlenir. Seans sona erdiğinde hasta günlük hayatına geri dönebilir. Değişik başlıkları ile, üst ve alt karın bölgeleri, basenler, bel yan yağları, sırt bölgeleri, basenler, iç bacaklarda çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Öyle ki, vücut şekillendirme ve bölgesel incelme konusunda hem kadın hem de erkeklerde soguk lipolizin kalıcı etkileri 3 hafta sonra ortaya çıkmaya başlar ve 8 haftada maksimum sonuca ulaşır. Kişinin yağ hücrelerinde azalma olur kişi kilo alsa bile uygulama yapılan bölgesinde tekrar yağ hücresi oluşmaz. Seans sayısının az uygulama süresinin kısa olması vakit problemi yaşayan kişiler için yüz güldürücü oldu çünkü artık kimse zamanın birçoğunu bu uygulamaları yaptırarak geçirmek istemiyor. Bu sistem bütün dünyada çok ses getirdi ülkemizde de birçok uygulanan yöntemi geride bırakacak gibi görülüyor.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben dün ilk seansımı denedim:)

3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    buradan sonuçları bizlerle paylaşırsan seviniriz :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

acilll

selam bende bu zayıflama yöntemini beğendim ama nekadara mal olur onu öğrenmek istiyorum
    bir seans nekadar yani???

5. clar

clar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya bu uygulamanın fiyatı ne kadar ?

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

..

dün bende ilk seansa girdim yaklasık bır saat surdu. maliyeti yüksek bi işlem

7. zeynep33

zeynep33 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seansların maliyetini merak ediyorum kaç seasta bitiyor ?

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

MALİYETİNİ öğrenebilir miyim lütfen.bende acil olarak düşünüyorum ama maliyeti önemli lütfen cevap verirseniz sevinirim.

Dondurarak Zayıflama !!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zayıflama

Zayıflama

: : : : : : : ZAYIFLAMA : : : : : : : : Hızlı kilo verme zayıflama Hızlı Kilo verebilmek için en etkili ve doğru yol vücut yağ depolarının azaltılmasıdır. Bunun yolu da kişiye özel kalori kısıtlamasıdır. Kalori kısıtlamasını doğal ilaçlarla rahatlıkla yapabilmekteyiz biomax cla ve hoodia gordonii sizin kalori ihtiyacınızı en aza inderecek ve bu dönem içinde size enerji verecektir....
  2. Zayıflama ilaçlar

Zayıflama ilaçlar

Diyet ve spor yapmadan hapla zayıflamak ölümcül sonuçlara yol açabiliyor. Piyasada, kilolarından kurtulmak isteyenlere yönelik satılan zayıflama ilaçları ciddi sağlık riskleri taşıyor… “Bir günde iki kilo verebilirsiniz” ya da “Aç kalmadan, diyet ve spor yapmadan bir haftada 3 beden incelebilirsiniz” benzeri cümlelerle tanıtımı yapılan zayıflama ilaçları ölüme davetiye çıkarıyor… Hemen hemen...
  3. Özürlü Çocukları Dondurarak İlieştirme

Özürlü Çocukları Dondurarak İlieştirme

özürlü, engelli çocuk, bakımı, dondurarak tedavi, özürlü çocukları dondurarak hayata döndürmek hakkında merak edilenler Özürlü çocukları dondurarak iyileştiriyorlar meleklerim bu yöntem sayesinde hayatta kalması sağlanıyor. Doğum sırasında oksijensiz kalan çocuklar için yeni ümit... ... Doğum sırasında oksijensiz kaldıkları için ilerde zihinsel ya da bedensel engelli olma riski...
  4. zayıflama

zayıflama

arkadaşlar merhaba.benim 8-10klo kadar fazlalığım var ve beim yaza zayıf girmem lazım bunun için uyguladığınız yöntemleri paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.:)
  5. Soğuk Lipoliz - Dondurarak Zayıflatma

Soğuk Lipoliz - Dondurarak Zayıflatma

Soğuk Lipoliz : Tek Seansta LİPOSUCTİON Etkisi Soğuk Lipoliz Nedir ? Lipocryo, seçici, yağ dokusunun azalmasını sağlayan, yağ alma zahmetine gerek kalmadan liposuction etkisi yaratan bir uygulamadır. Bölgesel yağlarınızdan kurtulmak isteyenler için yeni ve en etkili yöntem olarak Soğuk Lipoliz, Dondurarak Zayıflatma yöntemi bu güne kadar kullanılan yöntemlerden çok farklıdır. Soğuk Lipolizin...

Sayfayı Paylaş