gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

dondurma delisi kuşlar

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: dondurma delisi kuşlar
    ayy çok şekerler yaa

dondurma delisi kuşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Internet Delisimisiniz?

Internet Delisimisiniz?

1. Modeminizi kapattiginizda icinizde bir burukluk hissediyorsaniz; 2. Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa; 3. internet erisimi olmadigi icin annenizle haberlesemiyorsaniz; 4. Telefon faturaniz 2 sayfadan fazlaysa; 5. Esiniz resti cekip "Hayir, bilgisayar yataga giremez!" dediyse; 6. Bilgisayar masanizin sandalyesini bir klozetle degistirmeyi düsündüyseniz; 7....
  2. siz internet delisimisiniz?

siz internet delisimisiniz?

1. Modeminizi kapattığınızda içinizde bir burukluk hissediyorsanız; 2. Defterinizdeki tüm adreslerde @ varsa; 3. Internet erişimi olmadığı için annenizle haberleşemiyorsanız; 4. Telefon faturanız 2 sayfadan fazlaysa; 5. Asansöre bindiğinizde gitmek istediğiniz kata ait düğmeyi çift tıklıyorsanız. 6. Bilgisayar masanızın sandalyesini bir klozetle değiştirmeyi düşündüyseniz; 7. Gülümsediğinizde...
  3. Dondurma

Dondurma

Rüyada dondurmak görmek ev hayatındaki mutluluğun kaybına ve bu olayların sizi çok üzeceğine yorulur. Dondurma yemek başarının işaretidir. Dondurmanın erimesi hayalleriniz gerçekleşmeyecek anlamındadır. Rüyada dondurma yemek, başarının işaretidir. Dondurmanın eridiğini gördüyseniz, hayallerinizi gerçekleştiremeyeceğiniz anlamına gelir.Neşe, ağız tadı, kısmettir.Rüyada dondurma yediginizi...
  4. Kolera - Bu Yakanın Delisi

Kolera - Bu Yakanın Delisi

Tadım kaçtı her renk oldu gri Ölmüşsün kendini sanma diri Herkesin zoru sanki benle ilgili Buralardan geçerim geceleri Kızlar rose hep aynı dizi yıllar geçsede kalır acı izi Üfleyerek açamazsın sisi tükettiğin nefeste eksisi Kalmadı dilimin hali mecali Anlatırım der nedir meali Gündüzlerim bile oldu siyahi Yalan mı konuşuyoruz be yani Heceleye heceleye ezberledim adını Geceleye geceleye buldum...
  5. Türkçe'nin Delisi Böyle Olunur!

Türkçe'nin Delisi Böyle Olunur!

Türkçenin Delisi Böyle Olunur Türkçe'nin delisi böyle olunur! Geçenlerde 15 yıllık muhitim Ortaköy'de, Mecidiye Camii’nin kıyısında Emirgân’ın şöhretiyle yarışan çay bahçelerinin önünden geçtim. Gezinirken Sözde entelleküel birikimlilerle dolu kişilerin oturduğu, Topkapı Sarayı Kız Kulesi manzaralı, bir masaya çağrıldım. Açıklanamayan uçan cisimlerden konuşuyorlardı yine. Sohbet beni hiç...

Sayfayı Paylaş