gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Resimli Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi

Dondurmalı Çikolatalı Pasta Nasıl Yapılır

http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/213342-evde-dondurma-tarifi.html konumuzdan sonra, şimdi de benim gibi dondurma seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, dondurmalı çikolatalı pasta yapılışı hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz Melek'ler. İşte dondurmalı çikolatalı pasta tarifi arkadaşlarım!

Dondurmalı Çikolatalı Pasta İçin Malzemeler:

4 yumurta

1 su bardağı un

1 su bardağı toz şeker

2 çorba kaşığı kakao

1 paket kabartma tozu

1 paket krem şanti

1 su bardağı süt

1 kase damla çikolatalı dondurma

Pandispanyayı ıslatmak için:

1 tatlı kaşığı granül kahve

1 çorba kaşığı tozşeker

1 çay bardağı sıcak su

Dondurmalı Çikolatalı Pasta Yapılışı:

Önce pandispanya için yumurtaları şekerle çırpın.Üzerine un ,kakao ve kabartma tozu ilave edip çırpın. Kelepçeli yuvarlak bir kalıpta pişirin. Pandispanya soğuduktan sonra enlemesine üçe kesin.

Kremşantiyi sütle çırpıp yarısını ayırın. Yarısına bir kase çikolatalı dondurma ekleyip karıştırın. Pandispanyanın 1, parçasını yine yuvarlak bir kalıba koyun. Granül kahve ,tozşeker ve sıcak su ile ıslatın.Üzerine dondurmalı kremanın yarısını koyun. İkinci parça pandispanyayı üzerine koyup aynı işlemleri yapın.En son parçayı da üzerine koyup ayırdığımız kremşanti ile süsleyin.Üzerine damla çikolata serpiştirin.

Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden

Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden

Merhaba kızlar bu sıcak günlerde çocuklarım hep dondurma istiyor bende evde yapmak istiyorum hem her an istediklerinde evde dondurma olsun diye hemde hijyen olsun diye ve sizden Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
  2. Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Ayvalı Yaş Pasta Nasıl Yapılır Ev Yapımı Ayvalı Yaş Pasta Tarifi Daha öncede evde yaş pasta tarifi edinmek isteyen Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bir çok yaş pasta tarifi sunmuştuk. Şimdi de ev yapımı yaş pasta tarifleri arasına bir yenisini daha katacağınız ayvalı yaş pasta tarifi sunuyoruz kızlar:) Ayva mevsiminde yapabileceğiniz farklı br yaşpasta tarifi. Malzemeler:...
  3. Avaz Pasta Tarifi Resimli Yapılışı

Avaz Pasta Tarifi Resimli Yapılışı

Avaz Pasta Tarifi Resimli Avaz Pasta Tarifi Lezzetli iftar yemekleri sonrasında aileniz ile ya da iftara davet ettiğiniz misafirlerinizle tüketeceğiniz çok lezzetli bir pasta tarifi veriyoruz bu yazımızda Melek'ler:) Avaz pasta tarifi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz:) Gerekli olan Malzemeler -1 paket bisküvi -125 gr çikolata sosu -Hindistan cevizi...
  4. Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Tarifi Resimli Yapılışı Burada!

Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Tarifi Resimli Yapılışı Burada!

Resimli Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Tarifi Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Nasıl Yapılır Badem sever misiniz bilmiyorum ama bademin faydaları hakkında bilgi sahibi olursanız eminim siz de benim gibi bademi çok seversiniz :) Sevgili Melek'ler ve sevgili misafirler, bu yazımızda bademli kurabiyeli muzlu pasta tarifi veriyoruz sizlere. Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta İçin Malzemeler: 1 kg...
  5. Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada melekler

Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Resimli Bisküvili Soğuk Pasta Tarifi Bu yaz sıcaklarında tüketeceğiniz hafif pasta tarifleri konularımıza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere yapımı oldukça pratik ve bir o kadar da lezzetli olan bisküvili soğuk pasta tarifi sunuyoruz Melek'ler.:) Haydi şimdi gelin pratik bisküvili pasta yapılışı hakkında bilgi edinelim:) Pasta İçin Gereken Malzemeler *1...

Sayfayı Paylaş