gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar bu sıcak günlerde çocuklarım hep dondurma istiyor bende evde yapmak istiyorum hem her an istediklerinde evde dondurma olsun diye hemde hijyen olsun diye ve sizden Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dondurmalı Çilek Kokteyli

Malzemeler

1 çorba kaşığı pudra şekeri
    1 tatlı kaşığı limon suyu
    3 çorba kaşığı acıbadem likörü
    500 ml dondurma (örn. vanilyalı veya vanilya-çikolatalı)
    250 gr çilek

Yapılışı

Çilekleri yıkayıp suyunu süzün. En iyilerinden, sapını kopartmadan süsleme için 4 adet kenara ayırın. Artanı sos tenceresinde pudra şekeri, limon suyu ve likör ile püre haline getirin.
    Çilek püresini şampanya kadehi gibi yüksek ayaklı 4 bardağa paylaştırın.
    Her birine üçer top dondurma ilave edip çilekle süsleyin.

Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Krem Şokola Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Krem Şokola Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Selam kızlar sizden Krem Şokola Tarifi Resimli yapılışnı bana detaylı bir şekilde yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok tşk ediyorum tarif için.
  2. Rokoko Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Rokoko Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Geçenlerde bir arkadaşımdan duydum Rokoko kelimesini sordum oda nedir diye pasta türü birşey dedi merak ettim ve kesinlikle bu Rokoko neymiş hem görüp hem de yapmam lazım:) Bilen varsa bana resimli Rokoko Tarifini yazsın kızlar.
  3. Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Selam arkadaşlar ben sizden Sucuklu Jambonlu Sandviç Tarifi istiyorum aranızda Sucuklu Jambonlu Sandviç yapılışını bilen var ise lütfen bana da tarifini versin.
  4. Ramazan Pilavı Tarifi Resimli Yapılışı Size Özel

Ramazan Pilavı Tarifi Resimli Yapılışı Size Özel

Ramazan Pilavı Tarifi Ramazan Pilavı Nasıl Yapılır Ramazan Ayı'nın gelmesiyle birlikte, iftar sofralarını lezzetlendirecek bir çok ramazan yemekleri tarifleri ve ramazan tatlı tarifleri aktarmıştık Melek'ler. Şimdi ise yine iftar sofralarını lezzeti ile coşturacak ramazan pilavı tarifi paylaşıyoruz:) Malzemeler: 1 Su Bardağı Nohut 2 Su Bardağı Pirinç 1 Çorba Kaşığı Tereyağı 1 Çay...
  5. Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Resimli yapılışı burada!

Resimli Dondurmalı Çikolatalı Pasta Tarifi Dondurmalı Çikolatalı Pasta Nasıl Yapılır http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/213342-evde-dondurma-tarifi.html konumuzdan sonra, şimdi de benim gibi dondurma seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, dondurmalı çikolatalı pasta yapılışı hakkında sizlere bilgiler sunuyoruz Melek'ler. İşte dondurmalı çikolatalı pasta tarifi...

Sayfayı Paylaş