gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

dondurmalı meyve kokteyli(videolu)

Konu, 'Videolu Yemek Tarifleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dondurmalı içecekler dondurmalı kokteyller http://www.youtube.com/watch?v=aAXdnyeGuN0

dondurmalı meyve kokteyli(videolu) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nar Kokteyli

Nar Kokteyli

Kullanılan Malzemeler 1 fincan mevsim meyveleri 1 su bardağı kırılmış buz 1 çay bardağı soda ölçü soda 1 çorba kaşığı limon suyu 1 fincan tatlı nar suyu yarim fincan nar tanesiYapım Şekli *Önce buz parçalarını shaker a koyun. Üzerine sıkılmış nar suyu limon suyu ilave edilir. Kalan kısım soda ile doldurulur. İçine mevsim meyve suyu koyun karıştırın. *İçine sıktığınız meyveyi yuvarlak...
  2. yaz meyveleri tatlısı(videolu)

yaz meyveleri tatlısı(videolu)

yaz tatlıları http://www.youtube.com/watch?v=OlYzEH78tLY
  3. Dondurmalı Pasta

Dondurmalı Pasta

dondurmalı pasta Malzemeler: 3 katlı kakaolu pastadan 1 poşet sade krem şanti 80gr bitter çikolata rendesi 1 tatlı kaşığı nescafe yarım su bardağı süt 600gr kaymaklı dondurma 1 paket creme ole (veya şoko mousse) 8 adet beze (veya king top tarzı çikolata) yaprak badem Hazırlanması: Yarım su bardağı süt ile nescafeyi karıştırın. Pastabanın alttaki iki katını sütlü kahve ile ıslatın....
  4. Zorro Kokteyli

Zorro Kokteyli

Gece mekanları içeceklerinden zorro kokteyli. İçindekiler 4cl (ölçü) Tequila (beyaz) 2cl (ölçü) Orangenlikör 1cl (ölçü) Blue Curaçao 4cl (ölçü) Greyfurt Nektar Tonic Water HazırlanışıTonic water disindaki tüm malzeleri iyi bir sekilde sahkerda sallayip bardagimiza dolduralim üzerine. buz ve tonic waterimizida üzerine ilava edelim .
  5. Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden

Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını istiyorum sizden

Merhaba kızlar bu sıcak günlerde çocuklarım hep dondurma istiyor bende evde yapmak istiyorum hem her an istediklerinde evde dondurma olsun diye hemde hijyen olsun diye ve sizden Dondurmalı Çilek Kokteyli Tarifi Resimli yapılışını benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş