gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Dönemem Asli Hünel

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Güvenmiştim inanmıştım Bu seferki dürüst Gerçek demiştim Ne bileyim ben ögrenemedim
    Kalbim temiz ama çok acıyor

Yeter artık Beni bende bırakın
    Dularım tanrıya
    Beni bir tek o anlar
    Bir zamanlar varmış aşk

Geriye dönemem
    Sana ben gelemem
    Çok cektim elinden
    Bi daha sevemem

Geriye dönemem
    Sana ben gelemem
    Çok cektim elinden
    Bi daha dönemem

Dönemem Asli Hünel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asli Tandogan Resimleri...

Asli Tandogan Resimleri...

aslı tandoğan resmi web sitesi aslı tandoğan resimleri resmi sitesi gelinlik ayak
  2. Asli Hünel&Dogus  Dönemem

Asli Hünel&Dogus Dönemem

Güvenmiştim inanmıştım Bu seferki dürüst gerçek demiştim Ne bileyim ben öğrenemedim Kalbim temiz ama çok acıyor Yeter artık beni bende bırakın Dularım Tanrıya Beni bir tek o anlar Bi zamanlar varmış aşk Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok çektim elinden Bir daha sevemem Geriye dönemem Sana ben gelemem Çok çektim elinden Bi daha dönemem
  3. Gökhan Özen - Dönemem

Gökhan Özen - Dönemem

Dökemem gözyaşımı kimselerin yüzüne Ağlarım koyu karanlıklarda Özleminle başbaşa, bilirim sen çok uzakta Yalnızım yalnız sonsuzluklarda Dönemem bir daha, içim kan ağlasada Sorma, sende sil beni Yakarım kendimi, sana acı çektirmem İster sev, ister harca beni Kahretmem yokluğuna kahretmem ben sana Yanarım kendi akşamlarımda Özleminle başbaşa, bilirim sen çok uzakta Yalnızım yalnız...
  4. Saruhan Hünel resimleri

Saruhan Hünel resimleri

saruhan hünel fotoğrafları saruhan hüner huner hünel resmi web sitesi facebook
  5. Saruhan Hünel kimdir

Saruhan Hünel kimdir

saruhan hünel saruhan hunel hünel 2011 hunel 2011 cemal hünal kiminle evli saruhan hünel kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, hakkında bilgiler, yaşı, kaç yaşında, aslen nereli, nereli, dizileri, filmleri, resimleri Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda başarılı melez bir oyuncudan bahsedeceğiz sizlere Saruhan Hünel... Bir çok dizide ve filmde başarısı ve yakışıklılığı ile...

Sayfayı Paylaş