gebe
  1. bensanaaşığım

bensanaaşığım Forum Okuru

döner mi :(

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında bensanaaşığım tarafından paylaşıldı.

merhaba bayanlar çok tartışıyoruz kavga ediyoruz diyerek sevgilim beni terk eti sevgisinden şüphem yoktu çok şaşırdım lütfen bitmesin diye yalvardım hatta ama bana bırak böyle bi böyle kalsın bak bakalım ne oluyor diyerek gitti bende hoşçakal dedim sizce geri döner mi :(

döner mi :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneşler dönerken

Güneşler dönerken

Dilindeki özleyişlerin cemreleri düşüyor şiirlerime Göğümde bulut, ırmağımda su, toprağımda sevinçle Ruhundaki şarkılarla çoğul sevinçlere doluyorum ben Bütün acıların öğütüldüğü bir değirmende bile sevdayı gözler yorgun yürek Yaşamın gizli bahçelerinde tüm sancılar bir gülden alır can suyunu bebeğim Ak düşen saçlarımı okşarken, sür dudaklarını seni seven gönlüme Gözlerini aydınlığıma...
  2. Dön desem döner misin bana

Dön desem döner misin bana

Bunca yıl sonra seni görmek ne güzel Bunca yıl sonra seni duymak ne güzel Biraz solgun gördüm üşüyormusun Içeri girmezmisin Biraz yorgun gördüm oturmazmisin Hiç degismemişsin O sıcak evimiz artik buz gibi Dört duvar üstüme geliyor sanki Herşey öylesine anlamsiz bos ki Sensiz gecen bunca yıl sonunda inan ki Son bir kez haykırsam Dön desem döner misin bana Gitme biraz daha kal hasretim...
  3. dönerim demiştin

dönerim demiştin

Soğuk bir sonbahar akşamıydı. Hava kararmış, yağmur başlamıştı. Düşlerimize yağmur yağıyordu ellerimizi. Gözlerin donuk bedenin halsizdi. Gizli bir el kalkış hazırlanan otobüse binmek için seni sürükler gibiydi. Sanki kalmak istiyordun. “baharda dönerim” demiştin hatırlıyor musun ?” Sakin beni unutma bekle.” Ben seni unutmadım sevgili, ben seni unutmadım. Bütün kış baharda...
  4. dünyamı döner güneşmi döner

dünyamı döner güneşmi döner

dünya kendi etrafında dönerse ne olur dünya güneşin etrafında dönerse ne olur Merhabalar Melekler Mekanı, Merak ediyorum araştırıph bildirebilirmisiniz lütfen. Acaba dünyamı döner güneşmi döner ?
  5. geri döner mi sizce

geri döner mi sizce

3 hafta önce ayrıldı benden ...maddi sıkıntıları ve işle ilgili problemleri vardı.benle evlenmek istiyodu ama bu sorunlar yüzünden yapamayacagını söyledi.bi kere yanına gittim daha sonra gelme daha kötü oluyoruz dedi arkadasım dün yanna ugramış beni özlediğini falan söylemiş ancak başka caresi olmadıgını falan anlatmış ben onu cok özlüyorum bu sorun ikimizin sorunu diye onunla birlikte hareket...

Sayfayı Paylaş