gebe
  1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

dönme ihtimalin yok mu

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dönme ihtimalin yok mu
    emegıne saglık

dönme ihtimalin yok mu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var mısın? Yok musun??:):):)

Var mısın? Yok musun??:):):)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kız arkadaşın yok mu???

Kız arkadaşın yok mu???

Kız arkadaşın yok mu? - Cumaya gitti, gelecek. - kız arkadaşın yok mu? -yok mu derken bir alay mı sezdim yoksa bana mı öyle geldi? - yok canım ne munasebet! - yıkıl karşımdan! - emredersin abi! - kız arkadaşın yok mu? - olsa dükkan senin. - kız arkadaşın yok mu? - dur bakalım bi dk... karyolanın altında bi tane olucak.. - kız arkadaşın yok mu? - erkek adamın erkek arkadaşı olur - kız...
  3. kimse yok mu?

kimse yok mu?

merhaba bende daha önce bunu yazmıştım ancak hiç kimseden ses çıkmayınca konu olarak eklemeye karar verdim Herkes ne güzel anlatmış belirtileri.Bende bişe sorcam,bende 10 gün hatta 2 hafta öncesnden başlayan kasık ağrıları sanki adet olucakmşm gibi.Önceleri tatlı ağrılar vardı yani hssettiğim ama çok rahatsz etmeyen.Sonraki günlerde aşırı bel ağrısı hatta sol kasğımla birlikte bacağıma vuran...
  4. chat bölümü yok mu ?

chat bölümü yok mu ?

çok kötü olmuş... insanlar herşeyi paylaşıyordu chatbox da . burada edindiğim arkadaşlar için chat programında konuşmak paylaşımda bulunmak hep beraber sevinmek , üzülmek , birbirimizi merak etmek bütün bunları bitirdiğiniz için bravo size.
  5. İhtimal

İhtimal

Meraba hch degerim 0.10 iken iki gün sonra 0.25 yükselmesi ihtimalmidir

Sayfayı Paylaş