gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dönmeyecek Birini Hala Bekleyenlere

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dönmeyecek Birini Hala Bekleyenlere
    süper ya bence de bırak gitsin

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dönmeyecek Birini Hala Bekleyenlere

bırak gitsin cehennemi boylasın:Demeğine sağlık canım:)

Dönmeyecek Birini Hala Bekleyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. trans halindeki bir doçentin anlattıkları...!!!!!!!!

trans halindeki bir doçentin anlattıkları...!!!!!!!!

Aşağıda, ünlü kahin Doc Anderson trans halindeyken, araştırmacı-yazar Warren Smith’in piramitlerle ilgili olarak kendisiyle yaptığı görüşmenin bir bölümü yer almaktadır. S- Piramitler ne zaman inşa edildi? C- Çalışmaların ilerlediğini, büyük taşları bir yerden başka bir yere götüren ve uygarlıklar için bir anıt yaratan insanları görüyorum. Birçokları öyle zannetseler de bu bir mezar anıt...
  2. Ne yani, bir daha dönmeyecek misin

Ne yani, bir daha dönmeyecek misin

DÖNMEYECEKSİN Soğumuştu mevsim ardından bakarken Soğuktu dilsiz duvarlar, içine kirli su birikmiş kaldırımlar Bulut perdelemişti mavi gökyüzünü Ketumdu üstelik semalar Vermedi ödünç bir damla yaş bile Islak kaldırımlarda yankılandı ayak seslerin Ve gittin Yitirdim güneşimi, serin bir koyuluğa dönüştü gümüşten kumsallar Eteklerine tutunmuştu yeşil yapraklar, ağaçları çıplak kaldı yüreğimin...
  3. hala küçük bir kız çocuğuyum....

hala küçük bir kız çocuğuyum....

HaLa Küçük ßir Kız Çocuğuyum " HaLa Yüksék Sésé KırıLır, HaLa KoLumu Sértçé Tutarsan AğLarım ßana PahaLı ŞéyLér ALma ELma Şékériné ßayıLırım Né OLur Tut ELLérimi YaLnızLıktan Korkarım Çok Canım Acıyor SöyLé Géçér Mi? Né Kadar ßüyüméLiyim ? Uyusam ßitér Mi? ßu GözyaşLarı ßaLıkLara Yétér Mi? Küçük Dünyam ßu Sarsıntıya Dirénir Mi?
  4. Bekleyenlerden..

Bekleyenlerden..

Bekleyenlerden… Burada zaman durdu. Sokakta insanlar yürüyor, güneş doğuyor, gece oluyor. Bu evde zaman durdu. Sensizlikten mi? Bekleyenlerden… Camdan bakıyorum hava puslu, içim gibi… Issız bir şehir gibiyim. Yalnızlığım kan kaybediyor gecelerde ve sensizlik kokuyor her yanım. Yakınımda, yanımda zannettiklerimin ne kadar uzakta olduğunu yeni öğrendim. Ne kadar yürüsem, o kadar uzaklaşıyorum....

Sayfayı Paylaş