gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Donmuş Ürünler Kullanıyor musunuz?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Donmuş gıda ürünleri kullanıyor musunuz melekler?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Donmuş Ürünler Kullanıyor musunuz?
    hoşlanmıyorum içime sinmiyor ama mecbur kalırsam kullanırım kullansamda kendim yemem yedirrimmm:D:D

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

genelde hazır almıyorum yazın kendi elimle hazırlar koyarım dolabıma aldığım şeyler bellidir donmuş gıdalardan mesela milföy hamuru alır kullanırım ...

4. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

valla ben kullanıyorum.çalıştığımda evde yemek yapacak birisi yoksa mecburen en basit ve hazır olanları alıp yapıyorum

5. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    her şey artık hazır kullanılıyor.özellikle çalışan bayanlar için kurtarıcı bence.pizza,mantı,cips,haşlanmış taze mısır,milföy ve diğer hazır yemekler kesinlikle bi dipfrizde olması gereknler.

Donmuş Ürünler Kullanıyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fritöz Kullanıyor musunuz?

Fritöz Kullanıyor musunuz?

fritöz nasıl temizlenir fritöz tavsiye nasıl kullanılır fritoz nasil temizlenir temizliği Melekler, fritöz kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız memnun musunuz?
  2. Çiçekleri doğru kullanıyor musunuz?

Çiçekleri doğru kullanıyor musunuz?

Herkesin çok sevdiği çiçek desenini evinizde doğru kullanabiliyor musunuz? Ev dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturan çiçekleri doğru yerde ve doğru şekilde kullanabilmek kolay değil. Bunun için sadece güzel çiçekler yetmiyor, onlara da ayrı birer ev gerekiyor. Çiçekler hiç kuşkusuz evinizin atmosferini değiştiren en önemli unsurların başında geliyor. Yazın sıcaklığını,...
  3. Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

Hangi kozmetik ürünleri kullanıyorsunuz En Son Hangi Kozmetik Ürününü Aldınız ?

saito spa cilt bakım ürünü saito spa saıto loreal code jeunesse saıto ürünleri Merhaba kızlar hadi bakalım en son ne ürün aldınız resimli paylaşalım ve ürünle ilgili açıklamalarınızı beğenip beğenmediğimizi yazalım.. Yorumlarınızıda eksik etmeyin kızlar :d050: Benim en son aldığım ürün.. Neutrogena Göz Makyaj Temizleme Çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim saniyede çıkarıyor tümünü...
  4. Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor acaba biliyor musunuz

KIzlar ben 6 yıldır lens kullanıyorum bazen mavi bazen de yeşil kullanıyorum ve bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Lens Kullanıyor biliyor musunuz:)
  5. Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor biliyor musunuz

Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor biliyor musunuz

Ya ben bir şeyi çok merak ettim acaba Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor sizde merak etmediniz mi? Bence şimdi Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor bu sorumdan sonra merak ettiniz:) Neyse Hangi Ünlüler Peruk Kullanıyor bilen varsa yazsın

Sayfayı Paylaş