gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dönülmez akşamın ufkundayız şarkısının sözleri hangi şairindir

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

dönülmez akşamın ufkundayız şarkısının sözleri hangi şairindir ? Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak siz demişsiniz sorun cevap verelim bende eksik kalmıyim sorayım istedim:) dönülmez akşamın ufkundayız şarkısının sözleri hangi şairindir

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba arkadaşım... dönülmez akşamın ufkundayız şarkısının sözleri, Yahya Kemal Beyatlı'ya aittir.

dönülmez akşamın ufkundayız şarkısının sözleri hangi şairindir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atatürkün sevdiği şarkıların sözlerini ve hangi dönemde nerede yazıldı

atatürkün sevdiği şarkıların sözlerini ve hangi dönemde nerede yazıldı

şarkıların sözleri ve hangi dönemde nerede yazıldı
  2. Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkı Sözü

Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkı Sözü

Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkı Sözü Arkadaşalr merhaba diyor ve direk soruma geçiyorum :D Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkısının Sözleri sizin sitenizde var mı acaba diyorum
  3. Ece Gürsel'in Mayıs Akşamı Şarkı Sözleri

Ece Gürsel'in Mayıs Akşamı Şarkı Sözleri

Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkısı Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda eski mankenlerden ve yeni şarkıcılardan biri olan Ece Gürsel'in Mayıs Akşamı Şarkısının Sözlerini sizlere paylaşıyoruz. Ece Gürsel Mayıs Akşamı Şarkı Sözleri Seni düşünmek seni hayal etmek Bir dua gibi her gece Kalbi dinlemek heyecanla attığını görmek Tekrar tekrar mucize Sözler...
  4. karadayı dizisinde 10 aralık akşamı çalan şarkının sözleri

karadayı dizisinde 10 aralık akşamı çalan şarkının sözleri

Dün gece yine Karadayı çok heyecanlıydı.Yalnız dizide bir parça çaldı, hani Nazif Kara hapisteyken söyledi ilk dizeleri sonra sazla çalındı. Onun sözlerini yazabilir misiniz ?
  5. Sevdiğim Sözler/Şairler

Sevdiğim Sözler/Şairler

Ne ben sana kızarım Ne de zatın zahmet edip bana küssün. Artık seninle biz, Düşmen bile değiliz. Nazım Hikmet Ran. İki çeşit insan vardır ; Hatalarıyla yüzleşenler ve gittikçe yüzsüzleşenler. Küçük İskender.

Sayfayı Paylaş