gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Dooney and Bourke çantaları

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Dooney and Bourke çantaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "would Like" And " Want"

"would Like" And " Want"

would like ile ilgili cümleler would like to ile ilgili cümleler want to sorular örnekler WOULD LIKE" AND " WANT" “Would like” ve “want” aynı anlamda kullanılırlar fakat ikisi arasında kullanım sırasında çok belirgin fark vardır. Her ikisi de “istemek, rica etmek” anlamındadır fakat “would like” daha resmi durumlarda, “want” ise samimi durumlarda kullanılır. Mesela,...
  2. Love and death

Love and death

9.sınıf şu an dersteyiz.yanımda dünya tatlısı bi kız oturuyo.yüzüne bakmaya kıyamıyorum.onu ne kadar çok sevdiyimi bilmiyo.o benim en yakın arkadaşım beni sadece arkadaşı olarak görüyo.nedenini bilmiyorum ama kendimden çok utanıyorum... 10.sınıf evdeyim.arayıp erkek arkadaşıyla tartıştığını ve bana ihtiyacı olduğunu söyledi.sonra bize geldi bana sıkı-sıkı sarılıp ağladı.şu an dizimde uyuyo...
  3. Dooney and Bourke’den Çanta Modelleri

Dooney and Bourke’den Çanta Modelleri

Peter Dooney ve Frederic Bourke soyadlarını ve tasarım güçlerini biraraya getirerek 1975 yılından bu yana güçlü bir marka bilinirliği yaratmışlardır. İdealleri ve yüksek düzeydeki standartları sayesinde özellikle çanta kategorisinde rakiplerinin arasından gözle görülür bir farkla sıyrılan Dooney & Boure markasının bu sektördeki hedefleri oldukça yüksek. İlkbaharın rengarenk kelebekleri,...

Sayfayı Paylaş