gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

dördüz bebekler gülüyor

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dördüz bebek resimleri bebekler gülüyor rüyada dördüz bebek gülen beşizler gülen dordüz bebekler http://www.youtube.com/watch?v=yq64kl5f25Y

çok şirinler oy yerim sizi ben

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dördüz bebekler gülüyor
    Ayyy cok tatli bunlar yaaa, emegine saglik canim...

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ayyy ne güzell gülüyolarr öleee yerim benn onlarıııı :D ayy bunlarlaa uğraşmakk zordurr yaa :)

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bunları eşimle beraber defalarca izlemiştik daha önce, bir kere daha baktım gerçekten çok tatlılar, nasıl da aynı anda başlıyorlar gülmeye. İnanılmaz tatlılar gerçekten. Ellerine sağlık canım.

5. berfin

berfin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süper bişey bunlar ya çok güzel gülüyorlar emeğine sağlık çitoscum:)

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ay bunlar süper yaw. emeğine sağlık çitosum

dördüz bebekler gülüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 55 yasında dördüz annesi

55 yasında dördüz annesi

Yaklaşık 15 yıldır İtalya'da ikamet eden 55 yaşındaki Hintli kadın, dördüz dünyaya getirdi. Yerel La Gazzetta di Mantova gazetesindeki haberde, ülkesinde suni döllenme yöntemiyle hamile kalan kadının 4 erkek bebek dünyaya getirdiği belirtilirken, bebeklerin 38 yaşındaki babası Pabla Maghar Singh, "15 yıldır bu anı bekliyorduk" dedi. Haberde, bir hafta önce 7 aylık doğan...
  2. Gülüyorum O Halde Zayıfım

Gülüyorum O Halde Zayıfım

Bir kahkaha bir kalem pirzolanın yerine geçer mi bilinmez, ama mutlu olan insanların mutsuz olan insanlara göre daha zayıf olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış durumda. Bunun nedeni ise mutsuzluğun neden olduğu yeme isteğine karşı koyamamak Mutluluk ve yemek yeme davranışları kişiden kişiye farklılık gösterse de, çoğu insanın mutsuz olduğunda alacağı ilk soluk buzdolabının önü ya da bir...
  3. Dünya Nasreddin Hoca'ya gülüyor

Dünya Nasreddin Hoca'ya gülüyor

nasrettin hocayı araştır almanca nasrettin hoca fıkraları Ünlü mizah ustasının fıkralarının yer aldığı kitaplar birçok dile çevrilerek tüm dünyada yayımlanıyor. Ünlü mizah ustası Nasreddin Hoca'nın fıkralarının yer aldığı Almanca, İngilizce, Arapça gibi farklı dillerde basılan kitaplar, yabancılardan büyük ilgi görüyor. Konya'nın Akşehir ilçe Belediye Başkanı Mustafa Baloğlu, tüm...
  4. Hala gülüyorum yaaa

Hala gülüyorum yaaa

Kızlar ortaokulda, ingilizce dersindeydik. yanıma bir arkadaş oturdu. dersin ortasında ve en sessiz yerinde acayip sesli şekilde gaz yapmıştı :piha::piha::piha: GÜLMEKTEN ÖLMÜŞTÜK SINIFÇA...hala aklıma geldikçe gülüyorum yaaa... :laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:

Sayfayı Paylaş