gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Dört çocuk annesi, şarkıcı ve sunucu Kerry Katona 42 bedenden 36 ya düşecek

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

kerry katona [​IMG]

Dört çocuk annesi, şarkıcı ve sunucu Kerry Katona tam 15 bin sterlin (yaklaşık 30 bin dolar) harcayarak bir dizi estetik ameliyatla 42 bedenden 36'ya inecek!

Daha önce ünlü İngiliz müzik grubu 'Atomic Kitten' kızlarından olan 27 yaşında dört çocuk annesi Katona, göğüs ameliyatı olacak, liposuction ile yağlarını aldıracak ve laserle de sıkılaşacak. Tüm bu işlemlerden sonra şu an 42-44 beden olan Katona, eski günlerdeki gibi 36 bedene düşmüş olacak!
    Oğlu Max'i Nisan ayında dünyaya getiren ünlü şarkıcı-sunucu, 'Closer Magazine' isimli dergiye verdiği röportajda: 'Liposuction yaptıracağım çünkü dört çocuktan sonra buna ihtiyacım var!' diye konuştu.

Ünlü sunucunun yaptıracağı göğüs şekillendirme operasyonu 7 bin sterline, liposuction ile zayıflama (yağ aldırma) 6 bin sterline ve sıkılaşma işlemi ise senası 280 sterline malolacak.

Göğüs bedeni ölçüsü 100'ün üzerinde olan sunucunun göğüsleri ameliyattan sonra 90 beden olacak.

HABERTÜRK

Dört çocuk annesi, şarkıcı ve sunucu Kerry Katona 42 bedenden 36 ya düşecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkek Çocuk Annesi Olmak

Erkek Çocuk Annesi Olmak

Erkek ve kız çocuklarının hem biyolojik hem de ruhsal açıdan birbirlerinden oldukça farklı olması işinizi biraz daha zorlaştırıyor. Bu nedenle erkek çocuklarının neler hissettiğini ve onlara karşı nasıl davranılacağını bilmekte yarar var. Bu bilinmezlik içinde bocalamamak için onları daha iyi tanımalısınız. İşte size erkek çocukları hakkında işinize çok yarayacak ipuçları: Erkek çocukları,...
  2. Mor Ve Ötesi - Şarkıcı Çocuk

Mor Ve Ötesi - Şarkıcı Çocuk

Gözlerinde bir damla yaş,plastik çiçekler boynunda Bir kedin var, evde kitaplar, Ne yapsam sana anlatsam Bırak zaman aksın, mahkumuz inan Yalnız şarkıcı, sarhoşum ölene kadar, Sen hiç korkma, burda kal Küçük şarkıcı, kalp kırık kalbini onar, Aşk diyorlar hiç görmedim, burda kal Bir söz verdim sonra bozdum, Ölmeden önce ben de melektim Bir odam var, yerde kitaplar, Ne yapsam uçsam, kaybolsam...
  3. 55 yasında dördüz annesi

55 yasında dördüz annesi

Yaklaşık 15 yıldır İtalya'da ikamet eden 55 yaşındaki Hintli kadın, dördüz dünyaya getirdi. Yerel La Gazzetta di Mantova gazetesindeki haberde, ülkesinde suni döllenme yöntemiyle hamile kalan kadının 4 erkek bebek dünyaya getirdiği belirtilirken, bebeklerin 38 yaşındaki babası Pabla Maghar Singh, "15 yıldır bu anı bekliyorduk" dedi. Haberde, bir hafta önce 7 aylık doğan...
  4. Annesi Babası Ayrılanlar ve çocukların durumu hakkında bilgiler

Annesi Babası Ayrılanlar ve çocukların durumu hakkında bilgiler

annesi babası ayrılanlar ben az cok bılıyorum cunku benım annem ve babamda ayrıydı... hıc bır cocugun basına boyle bırsey gelmesını ıstemem ancak huzursuz bır evde yasamaktansa ayrılmaları tercıh etmelı ... ben böyle bır durumda yasayan çocukların piskolojisinin daha çok bozulacağı kanaatindeyim !! anneden ayrı babadan ayrı para yolarlar ve hayatlarını yasarlar. bunu diger cocukların...

Sayfayı Paylaş