gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dört erkekle birlikte olmuş!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hollywood yıldızı Angelina Jolie, hakkında yaygın kanının tersine, şimdiye kadar yalnızca dört erkekle birlikte olduğunu söyledi. Magazin basınında, 'erkek canavarı Jolie', 'erkeklerin karşı koyamadığı kadın' gibi niteliklerle anılan ve birçok kez dünyanın `en seksi' ve 'en güzel kadını' da seçilen Jolie, ilginç bir itirafta bulundu.

Bugüne kadar yalnızca dört erkekle cinsel ilişki yaşadığını dile getiren Jolie, Cosmopolitan dergisine yaptığı açıklamada, birlikte olduğu üç kişiyi açık yüreklilikle söylerken, dördüncü kişinin adını anmaktan kaçındı.

Jolie, "Sayısız erkekle birlikte olduğum düşüncesi, asla doğru değil. Birliktelik yaşadıklarımdan biri tabii ki Brad Pitt ve eski eşlerim Billy Bob Thornton ile Johnny Lee Miller" dedi.

Birlikte olduğu dördüncü kişiyi sır gibi saklayan Jolie, "Erkek canavarı kadın yakıştırması doğru değil. Baksanıza, dört ilişkimden ikisi ile de evlilik yaşadım" diye konuştu.

Dört erkekle birlikte olmuş! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dört

Dört

Uyum, huzur ve mutluluğu temsil eder.
  2. Emre Aydın - Tam Dört Yıl OLmuş Dün

Emre Aydın - Tam Dört Yıl OLmuş Dün

Tam dört yıl olmuş dün az önce farkettim bir şeyler bıraktım o evde cihangirde fotoğraflar hep kayıp adresler değişmiş imkansız olmuşuz hayattayken üstelik sen giderken ben ışıkları söndürdüm prangalar giyindim tam dört yıl olmuş dün sen giderken ben ışıkları söndürdüm prangalar giyindim tam dört yıl olmuş dün bitmez sandığım şey en önce bitti yani kaybettim seni elimle koymuş gibi ne kadar...
  3. Adetliyken birlikte oldum hamile kalırmıyım?

Adetliyken birlikte oldum hamile kalırmıyım?

adetliyken hamile kalınırmı,adetliyken gebe kalınırmı,adetliyken ilişkiye girdim hamilemiyim,adetliyken birliktelik ve gebelik hakkında bilgiler Merhaba. Ben geçen ay eşimle adetimin 4.günü yani son gün korunmasız ilişkiye girdim ve ilişki esnasında boşalma oldu. Adetliyken hamile kalınır mı ? Adet dönemi hamile kalma ihtimalinin en az olduğu dönemdir.Hamilelik için kadında yumurtlama olması...
  4. Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum ve içime boşaldı ve ilişkiden 5 saat sonra Ella kullandım adetim 1 hafta geçikdi kan testi yaptırdım negatif cıkdı bu kesin sonuçmudur sizce ? Cevaplarsanız sevinirim
  5. Prezervatif kullandık birlikte olduk adet oldum hamilemiyim

Prezervatif kullandık birlikte olduk adet oldum hamilemiyim

Arkadaslar sevgilimle birlikte oldum prezervatif takmisti fakat icime bosaldimi bilmiyorum adetimi gecikmeden oldum sizce hamilemiyim. Lutfen bana yardimci olun

Sayfayı Paylaş