gebe
  1. ocean

ocean Paylaşımcı Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

dört yaşındaki çoçuktan ders çıkaralım...

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında ocean tarafından paylaşıldı.

illaki paylaşmak istedim..

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dört yaşındaki çoçuktan ders çıkaralım...
    ya bunu okumustum ogunum berbat gecmıstı..nereye baksam ne yapsam aklıma gelıyordu.duyarlılıga bakarmısın...paylasım için saol

dört yaşındaki çoçuktan ders çıkaralım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dört

Dört

Uyum, huzur ve mutluluğu temsil eder.
  2. Ders

Ders

Kişinin beklediği yardımı pek kolay alamayacağı anlamına gelir. Ama ders veren kişi üstün bir kişi ise kişi sıkıntı ve kuruntularından kurtulacak demektir.Rüyada ders vermek baskalarina faydali omaya ders dinlemek ise bir isi basaracagina isarettir.
  3. Temizleme sütünü yüzümüzden nasıl çıkaralım

Temizleme sütünü yüzümüzden nasıl çıkaralım

Temizleme sütlerini yüzünüze uyguladınız ama bilinçli bir şekilde yüzünüzden arındırmak gerekiyor şimdi temizleme sütü uygulanmış cilt nasıl temizlenir onunla ilgili bilgiler geliyor Ilık Su aslında bir istisna dışında tüm ciltler için en iyi temizleme metodudur. Eğer çok kuru bir cilde sahipseniz o zaman yapmanız gereken temizleme ürünlerinin cilt yüzeyindeki fazlalıklarını makyaj pamuğu ya...
  4. Çoçuk çizmeleri

Çoçuk çizmeleri

çocuk çizmeleri Çoçuklarımızın sağlığı herşeyden önemlidir okula giderken, gezmeye giderken, oyun oynarken vs mutlaka ayakları sıcak kalması lazım onlar için çok şirin çizmeler buldum :deli: Ay bunlara bittim :haha:
  5. Dantelleri sandıktan çıkaralım vazo yapalım

Dantelleri sandıktan çıkaralım vazo yapalım

Vazo modelleri Dantel ile vazo yapımı Eskiden dantel modaydı. Herkesin evinde, tv üzerinde, sehpalrın üzerinde ömodel model danteller var. Ev hanımlarının çoğu harıl harıl dantel örerdi. Benimde çeyizimde bir dünya dantel var. Ama hiç birini kullanmıyorum. Hepsi sandıkta. Bu dekoratif vazo modellerini gördüğümde dantellerin değerlenme vakti geldi dedim. Buyrun meleklerim dantelli vazolar;

Sayfayı Paylaş