gebe
  1. bebeğim benim

bebeğim benim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Doruk mu kayra mı

Konu, 'Bebek İsimleri Anlamları' kısmında bebeğim benim tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben daha önce bir topik acmıştım esimle ogluma isim konusunda anlaşamıyoruz diye şimdi ikimizinde beğendiği iki isim bulduk ama ikisi arasında kararsız kaldık. Kayra ve doruk arasında kaldık Kayra'nın anlamı çok güzel ama esim sanki kız ismine daha yakın diyor.Doruk kulağa hoş geliyor ama anlamı pek yok gibi sanki Lütfen yardımcı olurmusunuz

2. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
  3. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Kayra daha hoş ama kız ismi gibi duruyor evet =)

4. bebeğim benim

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Evet eşimde öyle diyor

Doruk mu kayra mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var mı - Yok mu ?

Var mı - Yok mu ?

Arkadaslar alttekıne soruyoruz. senın suyun veya buyun varmı. ? baslıyorum alttakı araban varmı ?
  2. doruk

doruk

Eşsiz başarı anlamına gelir.
  3. Var mısın? Yok musun?

Var mısın? Yok musun?

Var mısın? Yok musun? Bugün Varım, Yarın Yokum “Hepimiz yolcuyuz bu fanide Bugün varız yarın yokuz kim bile?” Bir zamanlar ne var olmaya gücümüz, ne yokluğumuza dair bilgimiz vardı. Yokluk ile varlık arasındaki sonsuz mesafeden de haberimiz yoktu. Bir zamanlar, zahiren varlığımızın sebebi olan anne ve babamız, atalarımız yoktu. Canlılar ve yaşadığımız dünyamız da yoktu. Ancak bütün bunları...
  4. Kaplan mı? Horoz mu?

Kaplan mı? Horoz mu?

kaplan Bunun galibi kim çıkmıştır? Sonucu bilmiyorum ama gönüller horozdan yana ::D
  5. Sağ mı Sol mu ?

Sağ mı Sol mu ?

kalp hangi tarafta Siz hangi tarafınızda uyuyorsunuz? Sağ mı sol mu ben sağ... Gece hangi tarafınızda uyuduğunuz bir dizi sağlık problemiyle ilişkilendiriliyor. İşte hangi sorunu olanlar hangi taraflarında uyuyor? Hangi tarafınızda uyuduğunuzun kalbin çalışmasıyla alakalı olduğunu savunan bir dizi araştırma bulunmaktadır. Sorun sindirim problemlerine geldiğinde ise sağ tarafınızda...

Sayfayı Paylaş