gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doruk Özdemir Kimdir diyenler buraya!

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Doruk Özdemir Biyografisi Doruk Özdemir Hayatı

Hazal Kaya'nın diziden ayrılmasından sonra, dizinin adı Adını Feriha Koydum Emri'in Yolu olarak değişti ve oyuncu kadrosunda bir çok yenilik oldu. Biz de bu yazımızda Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisi Doruk Özdemir hakkında bilgiler sunuyoruz Melek'ler.

Doruk Özdemir 1996 doğumlu 1.77 boyunda 65 Kloda genç oyunucu Doruk Özdemir'in oynadığı ilk dizisi Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu 2012

Doruk Özdemir Adını Feriha Koydum Emir'in Yolu dizisinde Emir'in erkek kardeşi Can rolünü canlandırıyor ilk oyunculuk tecrübesi olan can karakteri izleyiciler tarafından beğeni topladı Doruk Özdemir seyirciyle ilk buluşmasında tam not aldı...

Doruk Özdemir Kimdir diyenler buraya! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cüneyt Özdemir kimdir

Cüneyt Özdemir kimdir

cüneyt özdemir kimdir cüneyt özdemir cüneyt özdemir kimdir, hayatı, kısaca hayatı, dizileri, tv programları, biyografi Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda belgeselleri ile tanıdığımız cüneyt Özdemir hakkında bilgilere yer verdik. Buyrun merak ettiğiniz herşey bu yazımızdadır! 1970 yılında Ankara’da doğdu. İlk orta lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1988 yılında Ankara Üniversitesi...
  2. Belgin Doruk kimdir

Belgin Doruk kimdir

belgin doruk kimdir belgin doruk kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri Sayısız filmde başrol kadın oyuncu efsane oyuncu Belgin Doruk hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Türk sinemasının 'Küçük Hanımefendi' ismiyle anılan yıldızı Belgin Doruk, 1936'da Ankara'da doğdu. 1952'de ortaokul son sınıftayken Yıldız Dergisi ve İstanbul Film'in...
  3. Aslı Tandoğan Kimdir Diyenler buraya!

Aslı Tandoğan Kimdir Diyenler buraya!

Aslı Tandoğan Biyografisi Aslı Tandoğan Hayatı Merhaba Sevgili Melek'ler ve Aslı Tandoğan kimdir diyen siz sevgili misafirler, bu yazımızda daha önce Dudaktan Kalbe dizisinde Lamia rolüyle tanıdığımız ünlü dizi ve sinema oyuncusu Aslı Tandoğan biyografisi hakkında merak edilen bilgilere değiniyoruz. Aslı Tandoğan 2 Nisan 1979, Ankara doğumlu dizi ve sinema oyuncusudur.Aslı Tandoğan...
  4. Christian Bale Kimdir diyenler biyografisi burada!

Christian Bale Kimdir diyenler biyografisi burada!

Christian Bale Hayatı Christian Bale Biyografisi Yabancı sinema filmlerinden tanıdığımız, Amerikan Sapığı (American Psycho) ve Batman Başlıyor (Batman Begins) gibi fimlerden tanıdığımız başarılı oyuncu Christian Bale biyografi bilgileri bu yazımızda bizi ziyaret edipte Christian Bale kimdir diyen tüm arkadaşlarımız için geliyor. Christian Charles Philip Bale 30 Ocak 1974doğumlu İngiliz...
  5. Doruk Özdemir Resimleri burada Melekler

Doruk Özdemir Resimleri burada Melekler

Doruk Özdemir Resmi Doruk Özdemir Fotoğrafları Az önce Doruk Özdemir biyografisi paylaşmıştık sizlerle. Şimdi ise Adını Feriha Koydum Emri'in Yolu dizisi Doruk Özdemir resimleri paylaşıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz Melek'ler. Doruk Özdemir Adını Feriha Koydum Emir 'in Yolu dizisinde Emir'in kardeşi Can karakterini canlandırıyor.

Sayfayı Paylaş