gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Dost başa düşman ayağa bakarmış

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

bu ayaklara kim bakmaz [​IMG]

Son düzenleme: 14 Kasım 2008
  2. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dost başa düşman ayağa bakarmış
    gerçekten öyle çok güzeller emeğine sağlık cnm

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dost başa düşman ayağa bakarmış

sağol bitanem zaten halhal kullanırım ama bunlara bittim özel bir gecede ne de hoş olurlar

Dost başa düşman ayağa bakarmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Düşman Başına

Cengiz Kurtoğlu - Düşman Başına

Ne AŞktan Anlarsin Nede Sevgİden Duygular GÖÇ EtmİŞ Sankİ Kalbİnden Çok ŞÜkÜr Kurtuldum Senİn Elİnden Senİn Gİbİ Sevgİlİ DÜŞman BaŞina İstemem Gİt Artik Senİn Sevgİnİ SevdİĞİme PİŞman Ettİn Sen Benİ Alda BaŞina Çal GÜzellİĞİnİ Senİn Gİbİ Sevgİlİ DÜŞman BaŞina Ne SevdİĞİn Bellİ Ne SevmedİĞİn Ne GÜldÜĞÜn Bellİ Ne GÜlmedİĞİn Mutluluk Yerİne Hep Çİle Verdİn Senİn Gİbİ Sevgİlİ DÜŞman BaŞina...
  2. Dost musun Düşman mı

Dost musun Düşman mı

konuşmak bazen çözüm değildir susmak bazen çoğu şeyi anlatır bundan sonra hep susucam belki anlarsın diye gözlerimin dolduğu gecelerde oldu ama bugözyaşları senin eserin istemiyosan sonsuza kadar gitmeyide bilirim hep bana sevmediğimi sorma artık anlaki sen sevilmeyi haketmiyosun dostluk dediğin kelime sende farklıymış ben dostu sırdaş bilirim derdini anlatmadınki derman olalım sadece dert...
  3. düşman çatlatan ayaklar

düşman çatlatan ayaklar

engüzel ayaklar en güzel ayak parmakları düşman ile ilgili cümle güzel ayak parmakları ön ile ilgili cümle Parmak arası terlikler, açık ayakkabılar... Hem giyebilmek için güzel ayaklar gerekiyor, hem de bunları giydikçe ayakların bakımı zorlaşıyor. Neyse ki günlük ve haftalık bakım ile ayaklarımızın güzelliğini ve sağlığını koruyabiliriz. Bu yazın ayakkabı modası belli. Yine açık...
  4. Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Dost Düşman Olmaz Sevgili

Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Bana öyle yabancı gibi bakma sevgili, zamanında birbirimize nefestik. Kimsenin yürümeye cesaret edemediği yolları el ele geçtik. Şimdi bana öyle uzak bakma sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski Aşk Düşman Olmaz Sevgili! Eski aşk düşman olmaz. Kalbim tanır seni. Geçtiğin sokakların rüzgarında kokun kalır, ben tanırım. Seni sen yapan ne varsa,...

Sayfayı Paylaş